Yeniden Doğan Perfect Dark Yeni Detaylar İle Heyecan Verici Geri Dönüş!

Perfect Dark'un Yeniden Doğuşu Oyun Fragmanı ve Yeni Detaylar!
U zun bir bekleyişten sonra, Perfect Dark’un yeniden başlatılacağına dair işaretler nihayet gün yüzüne çıktı. Xbox Games Showcase etkinliğinde oyunculara oynanış fragmanı sunuldu. Ancak henüz bir yayın tarihi belirlenmedi.
Yeniden başlatmanın, "yakın bir gelecekte geçen, birinci şahıs gizli ajan gerilimi" olarak tanımlandığını görmekteyiz. Bu, sürükleyici sim ve gizlilik ağır unsurları içereceği anlamına geliyor. İlk bakışa göre, ortak geliştiriciler The Initiative, bu konsepti başarıyla yansıtmış gibi görünüyor.

Fragmanda, Joanna Dark’un radyoaktif bir cihaza sahip bir kötü adamın peşine düştüğü yakın bir gelecek versiyonu Kahire’de görülmekte. Karakter, düşmanların ses izlerini yakalayarak sesle aktive edilen kapı kilitlerini açabiliyor ve duvarlardan sıçrayarak su borusuna tırmanıp zıplamak için ekstra mesafe kazanabiliyor. Silahlarla düşmanları vurmanın yanı sıra Joanna, eldivenleriyle dövüşme becerisine de sahip.Xbox Wire blog gönderisine göre, görevleri tamamlama konusunda çeşitli geçiş becerileri ve cihazlarınız olacak, böylece nasıl tamamlayacağınıza siz karar verebileceksiniz. Sadece küçük bir hayal kırıklığı, laptop tüfeğinin bir işareti olmamasıydı.

Blog gönderisi ayrıca "geniş düzeyde Perfect Dark’ın tek oyunculu bir deneyim olacağını" belirtiyor. Bu, çok oyunculu modların olabileceğine dair bir ipucu olabilir. Orijinal Perfect Dark, Goldeneye 007'den daha iyi bir çok oyunculu nişancı oyunuydu, bu yüzden bu durumu umut ediyorum.