Paranormal Activity Found Footage Gerilim Dolu Bir Deneyim Sunacak!

Paranormal Activity Found Footage Bilmeniz Gerekenler
S on 20 yılın en başarılı korku filmi serilerinden biri, artık oyun sistemlerine geliyor. Paramount Game Studios, DreadXP ve DarkStone Digital (yani tek başına geliştirici Brian Clarke) ile işbirliği yaparak Paranormal Activity Found Footage adında bir korku oyunu yaratıyor. Korku oyununun 2026'da çeşitli platformlarda piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Paranormal Activity Found Footage, 2007'de başlayan yedi filmlik seride kurulan evreni ve mitolojiyi geliştirecek. Ayrıca bu oyun, sanal gerçeklik dışında geliştirilen ilk Paranormal Activity oyunu olacak.

Başlığından da anlaşılacağı gibi, oyun, filmlerde kullanılan buluntu görüntü formatını kullanacak. Şu anda detaylar oldukça sınırlı olsa da, Paranormal Activity Found Footage, oyuncuların eylemlerine bağlı olarak dinamik olarak değişecek bir "korkutma sistemi"ne sahip olacak. Birkaç ay önce dikkat çeken erken erişim başlığı olan Don't Scream gibi diğer oyunlar da dinamik korku sistemini kullandı, bu nedenle DarkStone Digital'ın burada nasıl kullanacağını görmek ilginç olacak.

Clarke daha önce iyi derecelendirilmiş birinci şahıs korku oyunu olan The Mortuary Assistant'ı yaratmıştı. "En son projem bir Paranormal Activity oyunu," Clarke, aynı zamanda yayıncı DreadXP'in ortak yönetmenlerinden biri olan Clarke, X'de yazdı. "Bu seriyi başından beri sevdim ve tarzımı büyük ölçüde etkilediği için bunu yapmak benim için çok heyecan verici.


Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT