Gizemli Bulmaca Oyunu Paper Trail 21 Mayıs'ta Sizlerle

Paper Trail Katlama Mekaniği ile Yeni Bulmaca Oyunu
P aper Trail, dünya etrafını katlayarak bulmacaları çözmenize izin veren oyun sonunda birden fazla gecikme sonrasında bir çıkış tarihi aldı. Üstten bakışlı bu bulmaca oyunu, artık 21 Mayıs'ta piyasaya sürülecek.

İngiltere merkezli Newfangled Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Paper Trail, el işi sanatını benzersiz bir katlama mekaniği ile birleştirerek yeni yolları birleştirmenizi ve bulmacaları çözmenizi sağlıyor. Oyunun Steam açıklamasında şöyle deniliyor "Dünyanın kumaşını değiştirin, kıvırın, döndürün, bükün Paper Trail'in bulmacasını çözmeye çalışırken."

Oyunun sanat tarzı, katlama mekaniğine uygun olarak baskı teknikleri ve suluboya gibi düz estetik tarzlardan ilham alıyor. Oyunda Paige adında (anladınız mı?) 18 yaşında bir genç, hedefi olan astrofizikçi olmak için üniversiteye gitmek isteyen fütursuz ebeveynlere sahip. Geliştirici, Paper Trail'in kavramının kolay anlaşılır ancak ustalaşması zor olduğunu ve oyunun ilerleyen seviyelerde zorluk derecesinin artmasıyla beyninizi zorlayabileceğini belirtiyor.

Paper Trail, 21 Mayıs'ta PC, konsollar (PS5 / PS4, Xbox Series X / S, Xbox One ve Switch) ve Netflix mobil uygulaması (iOS ve Android) üzerinden oynanabilir olacak. Eğer PC tercihinizse, oyunu şimdiden Steam'de dilek listesine ekleyebilirsiniz.

Bu heyecan verici oyunun çıkış tarihi ve oyunun sunduğu mekaniği göz önünde bulundurarak, Paper Trail'i merakla beklemeye başlayabilirsiniz.

Umarım beğenirsiniz!


Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ

Kızıl Goncalar Sezon Finali 2. Fragmanı Yayınlandı | Dizi

Hava ÖZKAŞ