Palworld Arena Pokémon Dövüşlerine Yeni Bir Bakış Açısı

Palworld Arena Yeni Pokémon Tarzı PvP Oyun Modu | Yeni Oyunu
P okémon tarzında olan ve silahlarla donatılmış bir oyun olarak tanımlanan Palworld, yeni bir modla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu mod, Pocketpair'in büyük başarılı oyununa önemli bir katkı sağlayacak gibi görünüyor. Fakat 15 saniyelik bir video klibine dayanarak bile, daha şimdiden Pokèmon'un oyuncu vs. oyuncu deneyimlerine çok benzeyen bir yapıda olduğu görülüyor.

İlginç bir şekilde adlandırılan Palworld Arena'da, yakaladığınız Pokèmon dostlarınızın yardımıyla diğer oyuncularla mücadele edebileceksiniz. Pocketpair, en güçlü yaratıklarınızı rakiplerinizi alt etmek için eğitebileceğinizi söylüyor. Kısa bir tanıtım, Triple i Girişimi bağımsız oyunlar sergisinde gösterildi ve eklemek gerekirse, bir ekranın ikiye bölündüğü görülüyor.

İlk bakışta, bu ve Pokèmon savaşları arasındaki ana fark, Palworld'ün savaşlarında karakterinizin sadece arkada durup dostlarına ne yapacaklarını söylemek yerine, olayların tam ortasında bulunması ve çeşitli silahlarla düşmanları etkisiz hale getirmeye çalışması gibi gözüküyor.

Tur bazlı dövüşlere (*el sallıyor*) ilgi duymayanlar için, bu belki de Pokèmon savaşlarına daha aktif, belki de daha etkileyici bir bakış olabilir. Fakat, bu gerçekten de sadece Pokèmon PvP modlarına farklı bir cilanın uygulandığını gösteriyor gibi. Yaz aylarında yayınlanacak olan Palworld Arena ile, iki franchise'ın PvP modlarının ne kadar birbirine benzediğini göreceğiz.

Bu gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.


Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ