11 Temmuz'da Game Pass'te Oynanabilecek En İyi Oyun İçin Tıklayın!

Oyuncuları Bekleyen Sürprizler Temmuz Oyunları Game Pass'te!
M icrosoft'un Game Pass hizmetine Temmuz ayında birbirinden güzel oyunlar geliyor. Bu oyunlar arasında Engadget ekibinin favorileri olan Neon White ve Tchia da yer alıyor. Neon White, cehennemden cennetteki iblisleri yok etmek üzere seçilen bir suikastçıyı canlandırdığınız birinci şahıs nişancı ve bulmaca platform oyunudur. Hızlı ve akıcı yapısı, karmaşık silahları ve yaklaşık 100 kez oynanabilir seviyeleriyle 2022'nin en iyi oyunlarından biri olarak öne çıkmıştır.
Diğer taraftan, Tchia 2023'ün en iyi oyun seçimlerinden biridir. Bu sevimli aksiyon macera oyununda genç bir kız olan Tchia'yı canlandırarak kaçırılan babasını bulmaya çalışıyorsunuz. Tchia, bulmacaları çözmek, eşyaları bulmak, düşmanlarla savaşmak ve yeni bölgelere seyahat etmek için hayvanları ve cansız nesneleri kontrol etme gücünü kullanıyor. Her iki oyun da 11 Temmuz'da Game Pass üzerinden oynanabilecek.

Bunun öncesinde, 3 Temmuz'da Journey to the Savage Planet oyunu Game Pass kütüphanesine geri dönüyor. Bu oyunda, Kindred Aerospace adlı bir şirket için keşif yapan bir gezgin olarak galaksiler ve gezegenler arasında seyahat ediyor ve yabancı yaşam formlarıyla etkileşimde bulunuyorsunuz. Aynı zamanda Annapurna Interactive tarafından yayımlanan Flock isimli çok oyunculu kooperatif bir oyun da 16 Temmuz'da çıkışıyla birlikte Game Pass hizmetine eklenecek. Oyunda uçan yaratıkların bir çobanı olarak oynuyorsunuz. Eğer yemekle ilgili bir oyun oynamak istiyorsanız, aynı tarihte bulut tabanlı oyun servisine Magical Delicacy adlı bir yemek oyunu da gelecek.Temmuz ayında Game Pass abonelerini bekleyen bu heyecan verici oyunlarla beraber, oyun tutkunları büyük bir heyecanla yeni deneyimlere hazırlanıyor. Microsoft'un oyun hizmeti, geniş oyun koleksiyonuyla oyun severlere çeşitli seçenekler sunmaya devam ediyor. Oyun dünyası bu ay da hareketli ve dolu dolu geçecek gibi görünüyor.