Netflix'in Oyun Yayınlama Stratejisi ve 2024 Hedefleri

Oyun Oynama Yeteneği Tüm Cihazlarda Kullanılabilir Olacak
N etflix'in yol haritasındaki oyun yayınlama hedeflerini daha yakından incelediğimizde, bu yılın sonuna kadar 86 oyununun piyasaya sürülmesi bekleniyor ve şirketin oyun hedeflerini yakın zamanda yavaşlatma gibi bir niyeti yok. Platform, 2024 için kütüphanesine eklemeyi planladığı başlangıç ​​dizisine sahip ve bu dizide popüler indie iş simülasyonu olan Game Dev Tycoon da bulunuyor. Bu ilginç oyunla kendi oyun şirketinizi kurabilir, video oyunları oluşturabilir ve gerçek bir geliştirici gibi kendi oyun türlerinizi bile icat edebilirsiniz.

Netflix'in mobil platformda da yayınlayacağı oyunlardan biri, orijinal olarak konsollar ve PC için Steam üzerinden piyasaya sürülen Sonic Mania Plus. Bu geliştirilmiş sürüm, Sonic'in arkadaşları Mighty the Armadillo ve Ray the Flying Squirrel'ı da dahil ediyor ve oyuna yeni bir mod ekliyor. Ayrıca, Spry Fox'un yaşam simülasyon oyunu Cozy Grove'un devamı, Cozy Grove Camp Spirit de yayınlanacak. Yeni aktivitelerin yanı sıra oyunda bir kalkanbalığı ile hortlattığınız hayaletleri ve yeteneklere sahip yeni tüylü arkadaşları bulunuyor. Barbie, moda ve giydirme oyunları hayranıysanız, Fashionverse'te mankenlere tarz katacak ve hatta onlar için kıyafetler tasarlayabileceksiniz. Netflix, bu oyunun 3D modelleri gerçekçi arka planlar karşısında sunan yapay zeka destekli bir başlık olduğunu belirtiyor.

Gelecek yıl piyasaya sürülecek oyunlardan bazılarını duyurmanın yanı sıra, Netflix Games 2023 yılındaki güncellemelerini de gözden geçirdi. Bu yıl 40 oyun piyasaya sürdü. Bunlar arasında yarın itibarıyla kullanıma sunulacak olan Grand Theft Auto Trilogi'nin kesin sürümü de bulunuyor. Netflix'in oyun birimi ayrıca, Night School'un Oxenfree II Lost Signals ve Boss Fight Entertainment'ın etkileşimli oyunu Netflix Stories Love is Blind gibi şirket içi geliştirilmiş iki oyun da yayınladı. Son olarak, şirket, oyunlarının bazı bölgelerde akıllı TV'lerde ve tarayıcılarda oynanabilme yeteneğini test etmeye başladı ve bu yeteneği gelecekte tüm cihazlarda oynanabilir hale getirme konusunda niyetli olduğunu belirtti.


Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ

Kızıl Goncalar Sezon Finali 2. Fragmanı Yayınlandı | Dizi

Hava ÖZKAŞ