Roze Gold Mercy: Overwatch Topluluğunu Yeniden Bir Araya Getiriyor!

Overwatch Topluluğu, Roze Gold Mercy ve Pink Mercy
2 018’de Overwatch topluluğunu bir araya getiren nadir bir olay yaşanmıştı. Blizzard, o dönemde yalnızca loot kutularında bulunan kozmetik öğeleri doğrudan satın alabilme şansı sunarak, topluluğun desteğiyle Kanser Araştırma Vakfı için bağış toplamıştı. Efsanevi Pink Mercy kostümünün satışları, BCRF için 12,7 milyon dolarlık bir gelir elde etmişti. Bu ayın ilerleyen günlerinde ise, bu fırsat tekrar karşınızda olacak.


Overwatch Topluluğu, Roze Gold Mercy ve Pink Mercy - 2

25 Haziran’da orijinal Pink Mercy kostümü, 14.99 dolar karşılığında yeniden satışa çıkacak. Blizzard ayrıca, BCRF’ye destek olmak amacıyla 19.99 dolarlık yeni bir Roze Gold Mercy paketi de sunacak. Her iki ürün için satış fiyatının tamamı (platform ücretleri ve vergiler hariç) doğrudan BCRF’ye gidecek. Oyuncular, bu ürünleri Overwatch 2 içindeki mağazadan ya da Battle.net, Microsoft Store veya PlayStation Store gibi tercih ettikleri dijital mağazalardan satın alabilecekler.

Blizzard'ın paylaştığı fragman, Roze Gold Mercy kostümünün orijinalinden farklı bir renk düzenlemesine sahip olduğunu gösteriyor. Bu yeni kostüm, destek karakteri Mercy'nin imza blond saçlarına ek olarak pembe tonlarıyla çarpıcı bir görünüm sunuyor. Ayrıca kahramanca bir silah kostümü içeriyor, böylece oyuncular Caduceus Staff için pembe bir görünümü herhangi bir Mercy kostümüne uygulayabilecekler. Paketin geri kalanı üç adet isim kartı, üç adet sprey ve üç adet oyuncu ikonu içeriyor, hepsi tahmin ettiğiniz gibi! pembe temalı.BCRF bağış kampanyası, 25 Haziran'dan 8 Temmuz'a kadar devam edecek. Oyuna geri dönmek için iyi bir zaman olabilir, özellikle Blizzard’ın tüm yeni kahramanları kilitlemiş olması ve maç içi çıkışları azaltma konusunda değişiklikler yapmış olması nedeniyle.
Bu büyük etkinlikle beraber, Blizzard herkesi Overwatch dünyasına geri dönmeye davet ediyor.

Bu etkinliğin Overwatch topluluğunu bir araya getireceği ve BCRF'ye önemli bir katkı sağlayacağı kesin. Blizzard, oyuncuların bu etkinliği desteklemesinin yanı sıra kendilerine oyunun keyfini çıkarmalarını da garantiliyor.