Outersloth'un Desteğiyle Yükselen Bağımsız Oyun Projeleri

Outersloth Bağımsız Oyun Dünyasında Yeni Bir Girişim!
A mong Us’un büyük başarısı, Innersloth'un geliştiricilerinin hayatını değiştirdi. Şimdi, ekip, bu başarıyı başka bağımsız oyunları destekleyerek geri ödemeye kararlı. Bu amaca hizmet eden yeni bir girişim olan Outersloth (mükemmel bir isim, hiç eleştiri almamış) altında bir dizi bağımsız oyunun finansmanına yardımcı oluyor.
Outersloth'un şimdiye kadar desteklediği projeler arasında geçen yıl erken erişime giren Mars rover inşa simülatörü Mars First Logistics, kart savaşçısı RPG Battle Suit Aces, keşif oyunu Mossfield Archives, tek düğmeyle patron mücadele oyunu One Btn Bosses ve uzay köpek dövüş roguelike oyunu Rogue Eclipse bulunuyor. Strange Scaffold (An Airport for Aliens Currently Run by Dogs) ve Visai Games (müthiş Venba) da Outersloth'un desteğini alıyor.

Ayrıca, Outersloth, beğenilen Thirsty Suitors’ın arkasındaki Outerloop Games'in sonraki projesine de finansman sağlıyor. Henüz çok erken geliştirme aşamalarında olan ve "Project Dosa" adı verilen bu proje, size yükseltilebilir bir mech ile dünyayı keşfetme, topluluk için yemek pişirme, kötü adamlara karşı koyma ve daha fazlasını yapma fırsatı verecek.Geleneksel yayıncılık yaklaşımının ötesinde, crowdfunding’a güvenmek veya erken erişime girmek dışında bağımsız geliştiricilere oyunlarını finanse etme imkanı sunan Outersloth'un bu adımının oldukça etkileyici olduğunu söylemek mümkün. Bu arada, Summer Game Fest Live, Among Us’un animasyon televizyon şovuna ilk bakışı içeriyordu.