Fallout 76 Chivalry 2 ve Daha Fazlası! Amazon Prime Üyeleri

Nisan Ayında Amazon Prime Üyeleri İçin Oyun İndirimleri




A mazon Prime Üyelerine Nisan Ayında Oyun İndirimleri

E ticaret devi Amazon, Nisan ayı boyunca Prime üyelerine özel bir oyun indirim kampanyası sunuyor. Bu kampanyada öne çıkan oyunlardan biri, post apokaliptik serinin çok oyunculu bir versiyonu olan Fallout 76. Ayrıca, hack and slash türünde olan Chivalry 2 ve bir düzine civarında daha oyun bu kampanya kapsamında yer alıyor.

Fallout 76, Prime Gaming üyelerine sunulan son oyunlardan sadece biri. Bu indirimin muhtemelen bu ayın Fallout TV dizisinin prömiyeri ile aynı denk gelmesi tesadüf değil. Oyun, çıkışının ardından karışık eleştiriler alsa da, birçok oyuncu oyunun amacının eksikliği ve tasarımındaki yavanlık gibi sorunlarını dile getirmişti. Ancak birçok oyuncu, arkadaşlarıyla birlikte post apokaliptik Batı Virginia'da dolaşmaktan keyif aldı.

Oyun, PC ve ilginç bir şekilde Xbox konsolları için indirilebilir durumda. PC kullanıcıları, oyunu GOG üzerinden indirebilirken, Amazon Prime üyelerine Xbox için bir indirme kodu sağlayacak. Fallout 76, 11 Nisan'da kullanıcılarla buluşacak ve aynı gün Fallout TV dizisinin tüm sekiz bölümü de yayınlanacak.
 




Diğer yandan Chivalry 2, şu anda erişilebilir durumda. Bu oyun, hack and slash türüne modern bir yaklaşım getiriyor. İlk şahıs bakış açısına sahip olan oyun, aynı anda 64 oyuncuya kadar çok oyunculu maçlar sunuyor ve çamurlu ortaçağ atmosferi ile dikkat çekiyor. Ayrıca, tüm platformlarda çapraz oyun desteği bulunuyor. Prime üyeleri, oyunu Epic Games Store üzerinden indirebilecekler.


Bu ay içerisinde gelecek diğer oyunlar arasında Black Desert, Demon’s Tilt, Rose Riddle The Fairy Tale Detective Collector’s Edition ve birçok diğer oyun yer alıyor. Tüm liste için yukarıdaki linke tıklayabilirsiniz. Ayrıca, ABD, Kanada, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya ve Birleşik Krallık'taki Prime üyeleri, Luna üzerinde ek ücret ödemeden LEGO Fortnite, Earthworm Jim 2, Trackmania ve diğer oyunlara erişim sağlayabilirler.

Profesyonel ve kaliteli özgün içerikler, bizi takip etmeye devam edin.



Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ