Netflix Mobil Oyun Arenasında Cozy Grove Camp Spirit ile Büyüyor

Netflix'in Yeni Mobil Oyun Katılımı Cozy Grove Camp Spirit
D ünya genelinde milyonlarca kullanıcıya erişen Netflix, mobil oyun portföyüne yeni bir oyun ekliyor. 2021 yapımı Animal Crossing tarzındaki Cozy Grove'un devamı niteliğinde olan Cozy Grove Camp Spirit, 25 Haziran'da Android ve iOS platformları için kullanıcılarla buluşacak.

Netflix, 2022 yılında Spry Fox stüdyosunu satın almasının ardından geliştirilen Cozy Grove Camp Spirit'le mobil oyun dünyasındaki iddiasını daha da güçlendiriyor. Oyunda, hayalet ayıların bulunduğu adada onlara yardım ederek heyecan dolu bir maceraya atılacaksınız. Oyunun geliştiricileri, oyuncuları sıcak bir maceraya davet ederken "yeni etkinlikler, yeni hayalet hikayeleri, kendi hikayeleri ve yetenekleri olan yeni tüylü dostlar ve daha fazlasını deneyimleyeceksiniz" diyor.
Netflix'in mobil oyun portföyü, 2017 yılında Stranger Things ile adım attığı arenada hızla büyüdü. Şu anda "yaklaşık 100" mobil oyuna sahip olan Netflix, bağımsız stüdyoları satın alarak bu alandaki iddiasını güçlendirdi. Spry Fox, Night School Studio, Boss Fight Entertainment ve Next Games gibi stüdyoları bünyesine katarak mobil oyun dünyasındaki varlığını güçlendiren Netflix aynı zamanda Helsinki ve Los Angeles'ta stüdyolar kurarak AAA oyunlar üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Cozy Grove Camp Spirit için Google Play ve App Store üzerinden ön kayıt oluşturabilir ve oyunun fragmanını izleyebilirsiniz.