Netflix ve Roblox İş Birliği Nextworld Dijital Tema Parkı Dünyası

Netflix ve Roblox'un İş Birliğiyle Nextworld Tema Parkı
N etflix ve Roblox, yayınlanan pek çok popüler dizi ve film serisinden alınan etkinliklerle dijital bir tema parkı için iş birliği yaptı. "Netflix Nextworld", şu anda erken erişimde olan Roblox içinde bir bölge. Şirket, deneyimin "hayranları sevdikleri eğlenceye getirmekle ilgili" olduğunu belirtiyor.

Nextworld, Stranger Things, One Piece, Cobra Kai ve hatta insanların nefret ettiği Zack Snyder Rebel Moon filmlerine dayalı etkinliklere sahip. Yaklaşan Jurassic World Chaos Theory çizgi filminin temelli bir etkinlik de mevcut. Tüm tema parkı gibi düzenlenmiş olan Nextworld, mini oyunlar ve bol miktarda gizli öğe içeriyor.
Bu oyunlardan bazıları oldukça detaylı görünüyor, örneğin hayatta kalma korku oyunu Stranger Things Escape from Hawkins High ve dövüş simülatörü One Piece East Blue Brawls. Düzenlemeye sahip olmayan, normal insanlar da Roblox üzerinde gerçekten harika şeyler yapabiliyor, bu nedenle Netflix gibi kaynaklara sahip bir şirket gerçekten çıtayı yükseltmeli.

Ayrıca, bir şovun çevrimiçi versiyonu olan Is It Cake? gibi daha kısa deneyimler de bulunuyor. Bu deneyimde insanlar, bir şeyin pasta olup olmadığını tahmin etmeye çalışıyorlar. Bu deneyimin nasıl çalışacağını tam olarak bilmiyoruz çünkü hiçbiri pasta değil. Sadece pikseller ve kod var.


Netflix ve Roblox'un İş Birliğiyle Nextworld Tema Parkı - 3

Bu oyunları oynayarak ve parkı keşfederek, kullanıcılar çeşitli şovlardan koleksiyon eşyaları ve giysiler elde ediyorlar. Bu eşyalar daha sonra, hayran Kapsülü adı verilen özel bir alanı süslemek için kullanılıyor. Bu koleksiyon eşyaları arasında Demogorgon peluş başı ve ikonik One Piece bayrağı da bulunuyor.

Son olarak, "Streamship" adında, Netflix içeriği izlemek için paylaşılan bir alan bulunuyor. Şirket, bu "Nextworld'deki ana üs"ün "sosyal özellikler" sağlayacağını ve "ilk gösterimler ve izleme partileri" gibi etkinlikleri içereceğini belirtiyor.

Netflix Nextworld şu anda erken erişimde ve Roblox'u destekleyen herhangi bir konsolda, mobil cihazlarda ve PC/Mac'te mevcut. Yayınlayıcı, tema parkında bol miktarda sürpriz olacağını belirtiyor, bu yüzden umarız sürücü crooner'a dayalı bir mini oyun olur.Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ

Kızıl Goncalar Sezon Finali 2. Fragmanı Yayınlandı | Dizi

Hava ÖZKAŞ