Galaxy Watch FE Sağlık ve Fitness Özellikleriyle Dikkat Çekiyor!

Modern Tasarım, Güçlü Performans Galaxy Watch FE İncelemesi
S amsung, amiral gemisi cihazların özelliklerini daha bütçe dostu fiyatlarla sunan Galaxy FE ürün yelpazesini genişletiyor. Şirket, yeni akıllı saati Galaxy Watch FE ile, ana hatlarıyla Galaxy Watch cihazlarının sensör teknolojisi, performans ve sağlık ve fitness özelliklerini modern bir tasarımla sunuyor. Tabii ki, bazı ödünler de bulunuyor.


Galaxy Watch FE, örneğin Watch 6 Classic'in fiziksel döner çerçevesine sahip değil ve yalnızca 40mm boyutunda mevcut. Siyah, pembe altın ve gümüş olmak üzere üç renk seçeneği bulunuyor ve mavi ve turuncu dikişli yeni tek tıklamalı saat kayışları da mevcut. Saat, günlük kullanımda çizilmelere karşı koruma sağlayacağını belirttikleri safir kristal camla geliyor.

Cihaz, 100’den fazla antrenmanı takip etmenize yardımcı olma özelliği de dahil olmak üzere geniş bir sağlık ve fitness özelliklerine sahip. Sakatlanmayı önlemek için içgörüler ve rehberlik sağlamayı amaçlayan gelişmiş koşu analizi özelliği bulunuyor ve kişiselleştirilmiş kalp atış hızı bölgesi aracı, fiziksel yeteneklerinize dayanarak kendi hedeflerinizi belirlemenize yardımcı oluyor.Watch FE ayrıca elektrokardiyogram izleme ve düzensiz kalp ritimleri ile atriyal fibrilasyon belirtilerini arama özelliğine sahip. Ayrıca uyku takibi ve vücut bileşimi özellikleri bulunurken, sağlık yolculuğunuzda sizi motive etmek için motivasyon mesajları iletebiliyor.

Diğer özellikler arasında Telefonumu Bul ve Samsung Cüzdan bulunuyor. Uyumlu Samsung akıllı telefonunuzun kamerasını Uzaktan Kamera Kontrolcüsü aracılığıyla uzaktan kontrol edebileceksiniz.

Bluetooth versiyonu ABD'de 24 Haziran'da 200$’a satışa sunulacak. 250$’lık LTE varyantı ise Ekim ayında satışa sunulacak.