Arranger Jemma'nın Misyonuna Katılın Bulmaca Dolu Bir Macera

Mobil Oyun Dünyasında Devrim Yaratan Arranger Geliyor!
O yun tutkunlarının merakla beklediği yeni bir macera oyunu olan "Arranger A Role Puzzling Adventure" 25 Temmuz'da PC, Switch, PlayStation 5 ve mobil cihazlar için piyasaya sürülecek. "Arranger", sade ve etkileyici bir kurguya sahip bir macera oyunu olarak dikkat çekiyor. Oyunun dünyası, kaydırılabilen kareler üzerine kurulu bir ızgarada var oluyor. Ana karakterimiz Jemma'nın hareket etmesiyle, onunla bağlantılı sıra veya sütun kayarak manzarayı değiştiriyor. Bu mekanik, yürüyüşü bir bulmacaya dönüştürerek oyunun temelini oluşturuyor.

Jemma, rahat yaşam alanından çıkıp, daha geniş dünyanın sunduğu her şeyi keşfetmeye çalışan bir dışlanmıştır. Toprağı tuhaf, statik bir güç yönetiyor ve Jemma'nın misyonu, bu yeri (oldukça kelimenin tam anlamıyla) gevşetmesidir.

Oyunun geliştiricisi ve yayıncısı olan bağımsız stüdyo Furniture & Mattress, Braid sanatçısı David Helman, Carto yazarı Nick Suttner, Per Aspera bestecisi Tomas Batista ve Ethereal geliştiricisi Nicolás Recabarren gibi önemli isimleri bünyesinde barındırıyor. Arranger'ın mobil versiyonu, Netflix aracılığıyla dağıtılacak, bu da aktif bir aboneliği olan herkesin ek bir ücret ödemeden oynayabileceği anlamına geliyor.