Call of Duty Warzone Mobile Mobil Savaş Royalle Heyecan!

Mobil Oyun Devrimi Call of Duty Warzone Mobile Çıkış Tarihi
C all of Duty hayranlarını sevindirecek bir haber var! Activision sonunda uzun süredir beklenen mobil savaş royale oyunu Warzone'un çıkış tarihini duyurdu. Yayıncı daha önce oyunun bazı bölgelerde sınırlı bir şekilde piyasaya sürüldükten sonra bu ilkbaharda resmi olarak çıkacağını belirtmişti. Aslında, Call of Duty Warzone Mobile 21 Mart olan ilkbaharın üçüncü günü piyasaya sürülecek. Bu, Activision'ın ücretsiz oynanabilir mobil oyununu duyurduğu tarihten yaklaşık iki yıl sonra gerçekleşecek.

Oyunda iki savaş royale haritası bulunacak orijinal Warzone haritası Verdansk ve Rebirth Island. Verdansk, iOS ve Android platformlarındaki 120 oyuncuya kadar destek verecek. Eğer eliminizden düşerseniz, eğer gulag'da bir düello kazanırsanız geri dönmek için bir şansınız olacak. Rebirth Island ise 48 oyuncuya kadar destekleyen daha küçük bir harita. Bu haritada öldükten sonra gulag'a gitmek yerine, bir takım arkadaşınız hayatta kaldığı sürece yeniden doğacaksınız.

Warzone Mobile'da klasik Call of Duty çoklu oyuncu modları da mevcut olacak. Team Deathmatch, Domination, Kill Confirmed ve Search & Destroy gibi modlarda Shipment, Shoot House ve Scrapyard gibi haritalarda oynayabileceksiniz.

Kısa çoklu oyuncu rauntları, arada birkaç dakikanız olduğunda silahlarınızı veya genel seviyenizi yükseltmenize yardımcı olabilir. İlerleme, Warzone Mobile ve Modern Warfare III ve Warzone'un konsol ve bilgisayar sürümleri arasında paylaşılıyor, aynı Activision ID'ye giriş yaptığınız sürece. Warzone Mobile'da kazandığınız XP, Warzone ve Modern Warfare III'te de yansıtılacak. Silah seviyeleme ve battle pass ilerlemesi de aynı şekilde paylaşılacak.

Birkaç özel paket dışında, kilidini açtığınız kozmetik ürünler ve ekipmanlar üç oyunun da tamamında kullanılabilir olacak. Warzone Mobile mağazasında bir Connected etiketi görürseniz, o maddelerin aynı zamanda Modern Warfare III ve Warzone'da da mevcut olacağı anlamına gelir, alırsanız.

Arkadaş listesine ve sohbet kanallarına erişiminiz olacak, böylece arkadaşlarınızla iletişimde kalabilir ve onlarla oynayabilirsiniz. Warzone Mobile, yakınlıktaki sesli sohbeti destekliyor, bu sayede yakınlardaki düşmanları duyabilirsiniz. Birini eledikten sonra, ölüm sohbeti özelliği üzerinden son sözlerini duyabileceksiniz.

Activision, Warzone Mobile'ın derinlemesine özelleştirilebilir olduğunu söylüyor. Kontrol girişlerini ekranın etrafında hareket ettirebilecek ve kullanıcı arayüzünün diğer alanlarını kendi tercihinize göre düzenleyebileceksiniz. Performansa odaklanmak, sadakate odaklanmak veya ikisini bir arada kullanmak için birkaç grafik modu seçebileceksiniz. Ayrıca, oyun kumandası desteği de bulunuyor.

Warzone Mobile'a büyük ilgi var gibi görünüyor. Activision, 50 milyondan fazla ön kaydın olduğunu söylüyor. Ön kayıt yaptırırsanız, birkaç bonus kazanacaksınız bir hayalet operatörü kostümü, silah planları ve bir vinil ile rozet.


Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ

Kızıl Goncalar Sezon Finali 2. Fragmanı Yayınlandı | Dizi

Hava ÖZKAŞ