Immortals of Aveum Minecraft Legends Skul The Hero Slayer Overwatch 2

Minecraft Legends Skul The Hero Slayer Overwatch 2!
P layStation Plus’un Nisan ayı oyunları belli oldu! Sony, bu ay Abonelerine Immortals of Aveum, Minecraft Legends, Skul The Hero Slayer ve Overwatch 2 skinleri ve geçişleri içeren bir paket sunuyor. PS Plus’un Essential, Extra ve Premium seviyelerinde olan aboneler, 2 Nisan Salı günü itibarıyla bu oyunları talep edebilecekler.

PS5 için olan Immortals of Aveum, "silah yerine sihir kullanılan birinci şahıs nişancısı" formülüyle dikkat çekse de ticari olarak istenilen başarıyı elde edemedi. EA yayınlıyor olmasına rağmen karışık eleştirilerle karşılaşan oyun, Baldur's Gate III, Armored Core VI ve Starfield gibi güçlü rakiplerle yarıştığı bir dönemde çıkış yapması nedeniyle, bağımsız geliştirici Ascendant Studios'un lansmandan birkaç hafta sonra neredeyse yarısını işten çıkarmasına sebep oldu. Ancak, pürüzsüz mekaniği ve biraz seyrek olan kalabalıklarına rağmen, etkileyici sinematikleri ve güçlü sihirli saldırılarıyla dikkat çekiyor. Bu yüzden, aboneliğiniz sayesinde risk almadan denemeye değer olabilecek bir oyun gibi görünüyor.

Minecraft Legends ise (PS5 / PS4), tüm zamanların en çok satan oyununu alıp gerçek zamanlı bir aksiyon strateji oyununa dönüştürüyor. Oyuncular, bloklu tarzıyla Nether boyutundan gelen saldırgan piglinleri yenmek için ittifaklar kuruyor. Oyun, tek oyunculu bir hikaye modu ve en fazla sekiz oyuncuya kadar çok oyunculu mod içeriyor.

Skul The Hero Slayer (PS4) ise retro tarzda 2D yan kaydırma roguelike bir oyun. Ölen düşmanlarından kafataslarını alarak (uygun olur!) yeteneklerini değiştirebilen iskelet bir karakteri kontrol ediyorsunuz. Oyunda iki farklı yetenek türü seçme ve dövüş sırasında hızlıca değiştirme teşvik ediliyor.

Bu üç oyunun yanı sıra, tüm PlayStation Plus aboneleri Nisan ayında özel bir Overwatch 2 Mega Paketi edinebilecekler. Bu pakette dokuz skin ve beş Battle Pass Tier Geçişi bulunuyor. PlayStation Store'dan Overwatch 2'yi indirmeniz ve ardından oyun içi hemen almanız gerekiyor (hem yeni hem de geri dönen oyuncular için).

Eğer PlayStation Plus aboneliğiniz varsa, bu oyunları heyecanla bekleyebilirsiniz! Sizce bu ayın oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın!


Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ