Hatsune Miku Crypt the NecroDancer Dans Ederek Düşmanları Alt Edecek!

Miku Crypt of the Necrodancer Oyun Dünyasında Yeni Dans Ruhu
C rypt of the Necrodancer'in yok olmak bilmiyor ve bu iyi bir şey. Neredeyse on yıllık roguelike ritim oyunu, Perşembe günü yeni içerik aldı ve sanal pop yıldızı Hatsune Miku'yu oyunun bir parçası olarak getirdi.
Geliştirici Brace Yourself Games, Hatsune Miku'nun oyunun daha zorlayıcı karakterlerinden biri olduğunu söylüyor. Sekiz yönde hareket edebilir ve düşman gruplarını dans ederek alt eder. Geliştiricinin basın açıklaması şunu açıklıyor "Çoğu karakterde kürek olmadığı için duvarları delmek için dans benzeri hücum saldırısını kullanmak zorundadır." Harika!
Hatsune Miku'nun oyun için tamamen yeni olan "Sing!" (Şarkı söyle!) yeteneği var yakındaki düşmanları büyüler. Bu büyülü düşmanlardan biri Miku'ye vurduğunda, sağlığını kaybetmek yerine iyileşir. Brace Yourself Games, oyunların tüm zırhlarına resmi Miku kıyafetleri olarak dönüştürdüğünü belirtiyor, böylece hayaletler ve iskelet orduları arasında şekil değiştirip ve göz kırparak yolunuza devam edebilirsiniz.
Eğer tanıdık gelmiyorsa, Hatsune Miku dünyanın en büyük sanal pop yıldızlarından biridir. O, insanın şarkı söylemesini taklit etmek için önceden kaydedilmiş sesleri sentezleyen "Vocaloid" yazılımının kişileştirilmiş hali olduğu için sonsuz 16 yaşındadır. Avatar, 14.000 kişilik arenaları doldurdu, Pharrell Williams ile işbirliği yaptı ve Lady Gaga için açılış yaptı. İlk dijital ünlü olmadı, ama en ünlü olabilir.
Crypt of the Necrodancer için Hatsune Miku DLC'si şu anda PlayStation Mağazası ve Steam'de 1.99 $ karşılığında mevcut. İçerik, Switch için biraz daha geç geliyor 13 Nisan'da. Aşağıdaki fragmanı izleyerek Miku'nun hareketlerini görebilirsiniz.


Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ