Mercedes Benz 2025 Modeli EQS Elektrikli Lüksün Yeni Standartları

Mercedes Benz 2025 EQS Elektrikli Araç Yeni Teknoloji ve Lüks
M ercedes Benz'in 2025 model EQS elektrikli aracının detayları sonunda belli oldu. Yeni modelin öne çıkan özelliklerinden biri, klasik S Class araçlarına benzerliğiyle dikkat çekiyor. Yeni görünümü, derin siyah bir arka plan üzerinde krom şeritlere sahip ön ızgara ve kaputunda duran bir yıldız ile dikkatleri üzerine çekiyor. Önceki modele kıyasla bu değişiklikler, EQS'in daha belirgin bir şekilde S Class araçlarına benzemesini sağlamış.

Yeni EQS'in koltukları daha konforlu hale getiren yükseltmelerin yanı sıra, daha büyük bir bataryaya da sahip olacak. Yeni bataryası, eski modelin 108.4 kWh kapasitesine kıyasla 118 kWh kullanılabilir kapasiteye sahip. Daha yüksek bir kWh değeri, elektrikli aracın menzilini uzatır. İlk EQS'in EPA tarafından tahmini menzili 350 milken, yeni modelin daha uzun bir menzil sunması bekleniyor.

 


Mercedes Benz 2025 EQS Elektrikli Araç Yeni Teknoloji ve Lüks - 22025 EQS, daha fazla enerji toplama özelliğine sahip yeni rejeneratif frenleme yazılımına da sahip olacak. Bu özellik, aracın menzilinin artmasına, fren disklerinin daha az kullanılmasına ve fren pedalının daha iyi hissiyat yaşatmasına katkıda bulunacak.

Henüz modelin fiyatı açıklanmamış olsa da, ABD'deki bayilerde bu yılın ilerleyen dönemlerinde satışa sunulması bekleniyor. Tahmini başlangıç fiyatının 100.000 doların üzerinde olacağı düşünülüyor.


Mercedes Benz 2025 EQS Elektrikli Araç Yeni Teknoloji ve Lüks - 3

Yüksek teknolojiye sahip ve lüks bir marka olan Mercedes Benz'in yeni elektrikli aracı EQS, performansı ve şıklığıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Otomobil tutkunlarının ve çevreci yaklaşımı benimseyenlerin merakla beklediği bu modelin, elektrikli araç trendine yön vereceği kesin. Dünyanın dört bir yanından otomobil tutkunlarının heyecanla beklediği bu yeniliğin, sadece otomobil endüstrisine değil, genel olarak teknoloji ve çevre bilincine de katkı sağlayacağına inanıyoruz.Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT