Marvel's Spider-Man 2 Güncellemesini 2024'e Kadar Planlıyor

Marvel's Spider-Man 2'nin 2024 Güncellemesi Beklentileri
E kim ayında Insomniac Games, Anahtar özelliklerden biri olan Yeni Game+ ve ses açıklamaları gibi özellikleri içermeyen Marvel's Spider Man 2'yi piyasaya sürdü. Oyunun çıkışından hemen önce, Insomniac'ın topluluk ve pazarlama direktörü James Stevenson, Yeni Game+'ın 2023'ün sonuna kadar "gelmesi gerektiğini" paylaşmıştı. Ancak Insomniac, şimdi oyunun bir sonraki güncellemesini 2024'ün başına hedeflediğini açıklayan bir açıklama yayınladı.

Insomniac, x platformunda şu açıklamayı paylaştı "Oyuncuların Yeni Game+ ve Ses Açıklamaları gibi özellikleri dört gözle beklediğini biliyoruz. Bu özellikler üzerinde titizlikle çalıştık ve kalitenin standartlarımıza uygun olduğundan emin olmak için daha fazla test yapmamız gerekiyor. Şimdi bir sonraki oyun güncellemesi için 2024'ün başını hedefliyoruz ve yayın tarihine daha yakın tam özellik listesine sahip olacağız."

Insomniac, oyunun içerisine "yeniden görevleri oynama" ve günün zamanını değiştirme gibi daha fazla "yoğun istenen özellikleri" eklediğini açıkladı. X platformundaki birçok kullanıcının yanıtları olumlu yönde oldu, Insomniac'a istediği kadar zaman alması konusunda teşvikte bulundular ve şirkete olan sevgilerini ifade ettiler. Bazı cevaplarda şirketin teşekkürlerini ve takdirlerini paylaştığı da oldu.

Orijinal Marvel's Spider Man oyununda Yeni Game+ özelliği bulunuyor, bu özellikle oyuncular oyunu tekrar başlatırken önceki oyun deneyimlerinde edindikleri öğeleri koruyabiliyorlar. Ancak, eksik özelliklere rağmen Marvel's Spider Man 2'den büyük hayranlarız. Oyuncular, Peter Parker veya Miles Morales olarak Brooklyn ve Queens'in bazı bölümlerini içeren genişlemiş bir dünyada oynayabiliyorlar. Hikaye, yan görevler ve daha küçük etkinlikler hep birlikte oynanabilirliği artırarak "hem daha büyük hem de daha iyi" bir devam oyunu oluşturmuştur.


Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ

Kızıl Goncalar Sezon Finali 2. Fragmanı Yayınlandı | Dizi

Hava ÖZKAŞ