Marvel Rivals Yeni Overwatch Tarzı Marvel Oyunu Detayları

Marvel Rivals Oyunun Detayları ve Sevilen Marvel Karakterler
M arvel ve NetEase, yeni bir Overwatch tarzı takım tabanlı nişancı oyunu olan Marvel Rivals'ı duyurdu. Adından da anlaşılacağı gibi, oynanabilir karakterler Avengers, Guardians of the Galaxy ve X Men gibi Marvel Multiverse'un çeşitli bölgelerinden seçilecek.

Marvel Rivals, ücretsiz oynanabilecek ve "sürekli evrilen bir evrende" geçecek. Yani, yeni kahramanlar, kötüler, haritalar ve zorluklar sunan mevsimsel güncellemeleri bekleyebiliriz.

Kahramanlar ve kötüler konusunda geliştiriciler, bir "geniş dizi" karakter seçeneği vaat ediyor ancak alpha sürümü Mayıs ayında sadece Yaklaşık bir düzine karakterle sınırlı olacak. Erken testçiler, Spider Man, Black Panther, Magneto, Magik ve henüz duyurulmamış diğer sekiz veya dokuz karakter olarak oynayabilecekler. Geliştiriciler, Rocket Raccoon, Groot, Hulk ve Iron Man'in oynanabilir olacağını belirtti, ancak onların alpha sürümünde olup olmayacakları doğrulanmadı. Ekran görüntüleri, Dr. Strange, Storm ve Scarlet Witch gibi diğer kahramanları da gösteriyor. Yani, yaratıcı ekibin neredeyse 80.000 potansiyel oynanabilir karaktere erişimi olduğunu söylemek mümkün.

Takım tabanlı nişancı oyunları, haritalarının kalitesiyle hayatta kalır veya ölür. Geliştiriciler, alpha sürümü yayımlandığında kaç haritanın bulunacağını belirtmedi, ancak Asgard ve 2099 Tokyo gibi ortamları işaret etti. Ayrıca NetEase, bu ortamların yıkılabilir olacağını ve bazı kahramanların güçleriyle 'toprağı yeniden şekillendirebileceğini' önerdi.

Hikaye, çeşitli Doctor Doom'ları, çeşitli zaman çizelgelerini ve çarpışan evrenleri içeriyor. Tipik Marvel kozmik eğlencesi, Secret Invasion TV şovundan daha iyi olacağa benziyor. Yine de, alpha sürümü Mayıs ayında PC oyuncuları için kullanılabilir olacak. Konsol sürümü hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

Bu hafta duyurulan tek büyük Marvel oyunu bu değil. Eski Naughty Dog ve Visceral Games yazarı ve yaratıcı yönetmeni Amy Hennig, Marvel 1943 Rise of Hydra adlı hikaye odaklı bir aksiyon oyunu üzerinde çalışıyor. Bu oyunu önümüzdeki yıl oynayabileceğiz.

Yeni Marvel Rivals oyunu ve diğer duyurulan oyunlar hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin!


Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT