Marvel 1943 Hydra Yükselişi - İkinci Dünya Savaşı Temalı Oyun

Marvel 1943 Hydra Yükselişi Oyunu - Yeni Bilgiler ve Fragman
M arvel 1943 Hydra'nın Yükselişi Adlı Oyunun Yeni Bilgileri ve Fragmanı

Üç yıldan fazla bir süre önce, eski Naughty Dog ve Visceral Games yazarı ve yaratıcı direktörü Amy Hennig'in Skydance New Media'daki ekibiyle birlikte bir Marvel oyunu üzerinde çalıştığını öğrenmiştik. Epic Games'in Oyun Geliştiricileri Konferansı'ndaki Unreal Durumu gösterisinde, oyunun adının Marvel 1943 Hydra'nın Yükselişi olduğunu ortaya koyan yeni bir hikaye fragmanı yayınlandı.

Adından da anlaşılacağı gibi oyun, İkinci Dünya Savaşı sırasında Nazi işgali altındaki Paris'te geçiyor. Bu hikaye odaklı aksiyon macera oyununda dört farklı karakteri kontrol edeceksiniz genç Steve Rogers (yani Kaptan Amerika), T'Challa'nın dedesi Azzuri (kendi döneminin Kara Panter'i), Amerikan askeri ve Howling Commandos üyesi Gabriel Jones ve Wakandalı casus Nanali.

Fragmanda, Kaptan Amerika'nın kalkanı ile düşmanları alt ettiği sahnelerde onu, çatılarda koşturan Kara Panter'i ararken görebiliyoruz. Fragman, ikilinin bir köprüde çatışmalarıyla sona eriyor, ancak muhtemelen (Gabriel ve Nanali ile birlikte) ortak bir düşmana karşı sarsak bir ittifak kurmaları olasılığı nedir?

Skydance New Media, oyunu inşa etmek için Unreal Engine 5.4'ü kullanıyor. Fragman, yüksek detaylı yüz animasyonları ve çevreler de dahil olmak üzere dikkat çekici görseller içeriyor, ki bunlar oyunun gerçekten nasıl göründüğünü yansıtıyor gibi görünüyor. Hennig, "Fragmanda gördüğünüz tüm sahneler, oyunumuzdan çıkarılmış ve Unreal Engine 5'te gerçek zamanlı olarak çalışıyor," dedi. "Hiçbir yanılsama yok." Hennig'in iddialarının doğruluğunu görmek için, Marvel 1943 Hydra'nın Yükselişi'nin 2025'te piyasaya çıkmasını beklememiz gerekecek.


Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ