Lorelei and the Laser Eyes Simogo Yeni Heyecan Verici Oyun Geliyor

Lorelei and the Laser Eyes Simogo Lazer Gözlü Karakteri Keşif
N intendo Switch ve PC platformları için geliştirilen ve özgün bulmaca oyunu Lorelei and the Laser Eyes, Nintendo'nun Indie World Showcase etkinliğinde 16 Mayıs tarihinde piyasaya sürüleceği duyuruldu. Bu gelişme, oyunun Sayonara Wild Hearts ile akılları baştan alan macerasının ardındaki Simogo şirketi tarafından geliştirilmesiyle oldukça büyük bir anlam taşıyor. Ayrıca oyun, Stray, Open Roads ve Cocoon gibi oyunları dijital mağaza raflarına taşımada rol oynayan Annapurna Interactive tarafından yayımlanacak.

Lorelei and the Laser Eyes, birkaç yıl önce önceden duyurulmuş ve Sayonara Wild Hearts'tan daha ürpertici bir deneyim sunacağını vaat ediyor. Oyunun adı oldukça kelime anlamına uygun, zira oyuncular Lorelei adındaki bir karakteri yönlendirerek lazer gözlere sahip olacaklar. Oyun, gizemli bir malikanenin içinde geçecek ve büyük ölçüde siyah beyaz renk paletiyle tasarlanmış. Oyun, etkileyici bir atmosfere sahip olduğunu gösteriyor.
Bu malikaneyi keşfederken çözmeniz gereken çeşitli bulmacalar mevcut, bu yüzden oyunun oynanışının Sayonara Wild Hearts gibi ani değişikliklere sahip olması bekleniyor. Yayınlanan yeni fragmanın ardından bile, oyunun büyük bir kısmı hala gizemle dolu, ki bu muhtemelen yapımcı ve yayıncının bilinçli bir hamlesi. Oyunun lineer olmadığını, bu yüzden kendi hızınızda keşif yapabileceğinizi biliyoruz.Bu, Simogo'nun dokuzuncu oyunu olacak. Sayonara Wild Hearts'ın yanı sıra, İsveçli şirket Year Walk, The Sailor's Dream ve Device 6 gibi oyunlar da geliştirdi. Tüm bu oyunlar, gerçeküstü imgelerle ve benzersiz oynanış mekanikleriyle oynuyordu ve Lorelei and the Laser Eyes kesinlikle bu trende devam ediyor. Henüz fiyatı belli değil, ancak meraklı oyuncular oyunu Steam'de şimdiden listelerine ekleyebilirler.

Bu heyecan verici gelişme, oyunculara benzersiz ve etkileyici bir deneyim sunmak için büyük bir umut yaratıyor. Lorelei and the Laser Eyes'ı bekleyenler, markanın bugüne kadarki başarıları göz önüne alındığında, bu oyunun da bizi büyüleyeceğinden emin olabilirler. Gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ