Lego Yeni Zelda Seti Great Deku Tree Oyun Tutkunları İçin Beklenen Heyecan

Lego'nun Great Deku Tree Seti ile Efsane Yeniden Canlanıyor!
Z elda hayranları yıllardır Lego'nun oyun temalı setlerini kıskanarak izledi ve kendi zamanlarının ne zaman geleceğini merak ediyordu. İşte bekleyiş sona erdi. Lego ve Nintendo, efsanevi The Legend of Zelda serisine dayalı resmi bir oyun seti duyurdu ve hayranları heyecanlandırdı.
Great Deku Tree seti, 2.500 parçadan oluşuyor ve tam anlamıyla Hyrule efsanesi sunuyor. Aslında bu, birbirinden farklı iki setten oluşuyor. Bir şekilde inşa ettiğinizde, başlangıç bölümünde görülen Kokiri Ormanı'ndaki Great Deku Tree'yi alırsınız. Diğer şekilde inşa ettiğinizde ise, daha yakın zamanlarda ancak o kadar ikonik olan, Breath of the Wild'dan yaşlanmış ve sarmaşıklarla kaplı ağacı elde edersiniz.
Her bir inşa, benzersiz oyun özelliklerine sahip. Ocarina of Time seti, oyundaki ilk zindanı esinlenerek bir bölüm ve Kokiri Köyü'ndeki Link'in evinin bir replikasını içeriyor. Breath of the Wild inşası, gerçek hayatta envanter slotlarını artırmayan ancak gizli Korok'ları bol miktarda içeriyor. Ayrıca, kılıcın yuvarlak tabanındaki Gömülü Master Sword ve daha fazlasını içeriyor. Set, franchise'ın birçok karakteri ve aksesuarıyla birlikte geliyor aralarında inşa edilebilir Skulltula, Zelda, Link, Deku Kalkanı ve Sheikah Tahtası da bulunuyor. Tüm bunlar oldukça görkemli bir görsel sunuyor.Lego Legend of Zelda Great Deku Tree seti şu anda 300 dolar ( 10.000 Türk Lirası + KDV ) karşılığında ön siparişe açık ve resmi olarak 1 Eylül'de piyasaya sürülecek. Nintendo ve Lego ayrıca son zamanlarda Mario ve Animal Crossing setleri için işbirliği yapmışlardı. Bu gelişmeler, hem Zelda hayranları hem de Lego tutkunları için oldukça heyecan verici.

Kısacası, bu set sadece oyun severleri değil, aynı zamanda Lego meraklılarını da heyecanlandıracak gibi görünüyor. Tek yapmanız gereken sabırla Eylül'ü beklemek ve bu muhteşem setin tadını çıkarmak!


Yeni Trend Videolara Ses Efektleri Ekleyen Yapay Zeka Teknolojisi

Melih ÖZKAŞ

Overwatch Topluluğu, Roze Gold Mercy ve Pink Mercy

Melih ÖZKAŞ

McDonald's ve IBM Ortaklığı Sonlanıyor Yapay Zeka İptal!

Melih ÖZKAŞ

Logitech Keys To Go 2 İnce, Hafif ve Çok Yönlü Bir Seyahat Klavyesi

Melih ÖZKAŞ

Until Dawn Oyunundan Sinemaya İşte Oyuncu Kadrosu!

Hava ÖZKAŞ

Cybertruck Güvenlik Endişesi Tesla'nın Teslimatlarını Erteliyor

Ebru GÜNEŞ

Logitech MX Ink Karma Gerçeklikte Yaratıcı Dönüşüm

Melih ÖZKAŞ

Yenilenmiş Klasiğin Geri Dönüşü Lollipop Chainsaw RePop

Melih ÖZKAŞ