Beklenen Remaster Until Dawn'un Yenilenmiş Haliyle Tanışın

Korku ve Macera Dolu Until Dawn Remastered Detayları
S ony'nin State of Play etkinliğinde yapılan duyuru ile Until Dawn'un remaster versiyonunun bu sonbahar PS5 ve PC'ye geleceği açıklandı. Şirket yeni fragmanını da duyuruyla birlikte paylaştı ve oyun gerçekten de korkunç bir zevk vadetti. Yani, sonbahar çıkış tarihi tema tatilleri açısından oldukça mantıklı görünüyor.

Until Dawn'un remaster versiyonu Unreal Engine 5 ile oluşturulmuş olup, orijinal PS4 sürümünde eksik olan birkaç yeni özelliği de barındırıyor. Oyunu ilk kez üçüncü şahıs bakış açısından deneyimleyebileceksiniz, ki bu oldukça hoş bir özellik. Orijinal geliştirici Supermassive Games'in yerine geçen geliştirici Ballistic Moon, ayrıca oyunun sinematik olması için renk paletini genişlettiğini ve karakter hareket animasyonlarına olanak sağlamak adına geliştirdiğini de belirtti.

Bahar'da bir yayın tarihi hariç kesin bir çıkış tarihimiz yok, ancak Ekim'de çıkacağına dair güvence verebilirim. İlgili bir başka haberde, Sony yakında yayınlanması beklenen Until Dawn filmi için de hazırlık yapıyor.


Korku ve Macera Dolu Until Dawn Remastered Detayları - 2