Xbox Games Showcase'te Game Pass'e Gelecek Oyunlar Açıklanacak!

Korku Oyunları Game Pass'te Callisto Protocol ve Daha Fazlası!
M icrosoft'un Haziran ayı için Game Pass'e ekleyeceği oyunlar belli oldu! İşte Game Pass üyelerinin bu ayın heyecan verici oyunlarına olan erişimleri

Yapılan açıklamaya göre, Juneto ile Game Pass'e eklenecek oyunlar arasında en dikkat çekici olanlardan biri Octopath Traveler ve devamı bulunuyor. Bu oyunlar, aniden hizmete dahil olan iki başlıktan biri oldu ve bulut, konsol ve PC'de hizmete sunuldu. Geçtiğimiz yıl Octopath Traveler 2'nin piyasaya sürülmesiyle birlikte Xbox, bulunmayan tek büyük platform olarak kalmıştı. Square Enix, Eylül ayında HD 2D RPG'nin "erken 2024"te Xbox konsollarına geleceğini açıklamıştı. Orijinal oyunun Nintendo Switch'te 2018'de piyasaya sürülmesinden neredeyse üç yıl sonra Xbox'a gelmişti ve ancak son zamanlarda PS4 ve PS5'e ulaştı.


 


The Callisto Protocol, Dead Space'in yaratıcısı Glen Schofield ve ekibi Striking Distance Studios tarafından geliştirilen bir korku oyunu, 13 Haziran'da bulut, konsol ve PC için Game Pass'e katılacak. Aynı şekilde, The Chinese Room’un anlatı odaklı korku oyunu Still Wakes The Deep, 18 Haziran'da her üç formatta da Game Pass'e dahil olacak.

Haziran ayının başlarında Game Pass'e dahil olacak diğer oyunlar arasında, Cthulhu ilhamlı masaüstü rol yapma oyunu Depersonalization (PC Game Pass'e geliyor) ve Birinci Dünya Savaşı temalı birinci şahıs nişancı oyunu Isonzo (bulut, konsol ve PC için) yer alıyor. Her ikisi de 13 Haziran'da hizmete girecek.Ayrıca, bu ay Game Pass'ten ayrılacak bazı oyunlar da bulunuyor. Bramble The Mountain King, High on Life, Rune Factory 4 Special, Spacelines from the Far Out ve The Bookwalker, 15 Haziran'da ayrılacaklar.

Microsoft, yakın gelecekte ve yıllarda Game Pass'e eklenecek diğer oyunlar hakkında da bilgi verecek. Şirket, bu kapmadaki son detayları 9 Haziran'da gerçekleşecek olan Xbox Games Showcase etkinliğinde açıklayacak. Bu etkinlik, Summer Game Fest'in bir parçası olarak gerçekleşecek ve örneğin, abonelik hizmetine daha fazla Activision Blizzard oyununun dahil edilme planları hakkında bilgiler alabiliriz.


Yeni Trend Videolara Ses Efektleri Ekleyen Yapay Zeka Teknolojisi

Melih ÖZKAŞ

Overwatch Topluluğu, Roze Gold Mercy ve Pink Mercy

Melih ÖZKAŞ

McDonald's ve IBM Ortaklığı Sonlanıyor Yapay Zeka İptal!

Melih ÖZKAŞ

Logitech Keys To Go 2 İnce, Hafif ve Çok Yönlü Bir Seyahat Klavyesi

Melih ÖZKAŞ

Until Dawn Oyunundan Sinemaya İşte Oyuncu Kadrosu!

Hava ÖZKAŞ

Cybertruck Güvenlik Endişesi Tesla'nın Teslimatlarını Erteliyor

Ebru GÜNEŞ

Logitech MX Ink Karma Gerçeklikte Yaratıcı Dönüşüm

Melih ÖZKAŞ

Yenilenmiş Klasiğin Geri Dönüşü Lollipop Chainsaw RePop

Melih ÖZKAŞ