Keanu Reeves, Sonic 3 Filminde Shadow the Hedgehog'u Seslendirecek

Keanu Reeves Shadow the Hedgehog Karakterini Seslendirecek
K eanu Reeves, Hollywood'un Efsanevi Oyuncusu, Shadow the Hedgehog'u Seslendirecek

Yılın ilerleyen dönemlerinde Sonic 3 filmi sinemalara geldiğinde, bir hayran favorisi olan Shadow the Hedgehog karakterini Hollywood'un efsanevi oyuncularından biri seslendirebilir. The Hollywood Reporter ve Variety'nin bildirdiğine göre, Keanu Reeves, karanlık ve içsel çekişmeler yaşayan Shadow the Hedgehog'a hayat verecek. Bu anti kahraman, Sonic'in hem baş düşmanı hem de müttefiki olan karakter, Sonic 2 filminin ilk görüntülerine dayanarak, Jim Carrey'in Dr. Robotnik karakteri tarafından yaratılacak.


Shadow, Sonic evreninde uzun bir geçmişe sahip olup ilk olarak 2001 yılında çıkan Sonic Adventure 2 oyununda yer aldı. Siyah tüylü antropomorfik kirpi, oyunlarda Dr. Robotnik'in torunu Maria'nın ölümcül bir hastalığına çare bulmak için yaratılmıştı. Filmde benzer bir hikaye izleneceği belirsiz olsa da, Sonic ve ekibinin muhtemelen Dr. Robotnik'in dünyayı ele geçirme planlarını durduracağını bekleyebiliriz. 20 Aralık'ta vizyona girecek olan filmle ilgili daha fazla detayın paylaşılması muhtemel. Jeff Fowler, yönetmen olarak görevini sürdürürken, Ben Schwartz ve James Marsden, sırasıyla Sonic ve Sonic'in evlat edinme babası gibi olan Şerif Tom Wachowski rollerini yeniden canlandıracaklar.Sonic hayranları ve sinema tutkunları, beklenen bu gelişmelerle ilgili heyecanla beklemeye devam ediyor. Keanu Reeves'in Shadow the Hedgehog'u seslendirmesi, filmi daha da görünür kılacak ve izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunacak gibi görünüyor. Bu heyecan verici gelişmelerin ardından Sonic evreninin sinemadaki yolculuğunu takip etmeye devam edeceğiz.

Özetle, Sonic 3 filmiyle ilgili beklenen gelişmeler, sinemaseverleri heyecanlandırmaya devam ediyor. Shadow the Hedgehog karakterinin yıldız oyuncu Keanu Reeves tarafından seslendirilecek olması, filmi adeta bir efsaneye dönüştürecek gibi gözüküyor.Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ

Kızıl Goncalar Sezon Finali 2. Fragmanı Yayınlandı | Dizi

Hava ÖZKAŞ