Meta Verified İşletmeler İçin Yeni Onaylama Hizmeti Detaylı İnceleme

İşletmeniz için Meta Verified Aboneliği Avantajları ve Getirileri
S osyal medya devi Meta, işletmeler için özel onaylama hizmeti olan Meta Verified programını genişletiyor. Şirket, bireyler için başlattığı ödeme karşılığında onay hizmetini, işletmeler için üç yeni seviye ekleyerek genişletiyor. Bu program aylık abonelik ücreti ödemeyi kabul eden şirketlere ekstra avantajlar sunuyor.

Meta Verified programı, geçtiğimiz sonbaharda işletmelerle birlikte test edilmeye başlanmıştı ve şimdi Avustralya ve Yeni Zelanda'daki işletmelere sunulmaya başlanacak. Yeni yapılandırmada, temel "standart" plan aylık 14.99 dolar olarak belirlendi. Bu plan, onay rozeti, aramalarda daha yüksek sıralama, taklit koruması, görsellere bağlantı ekleme ve müşteri desteğine erişim gibi avantajlar sunmaktadır. Her abonelik bir Facebook veya Instagram hesabını kapsar, programın yakın zamanda WhatsApp'a da yayılması beklenmektedir.


İşletmeniz için Meta Verified Aboneliği Avantajları ve Getirileri - 2

Temel plan artık bireyler için olduğu gibi işletmeler için de aynı fiyattayken, şirketler ek avantajlar için yüksek bir prim ödeyecekler. İşletme sahiplerinin seçebileceği üç ek plan bulunmaktadır aylık 44.99 dolarlık "artı" planı, 119.99 dolarlık "premium" planı ve 349.99 dolarlık "maksimum" planı. Bu planlardan her biri, Reels gönderilerine bağlantı ekleme, hızlandırılmış müşteri desteği ve daha fazla profil özelleştirme seçeneği gibi ek özellikler içermektedir.

En pahalı plan ayrıca taklit korumasını beş çalışan için genişletmekte ve ek müşteri hizmetleri avantajları sunmaktadır. Bu plan, yarıyıllık bir "hesap incelemesi"ni içerirken, "içerik stratejilerine yönelik kişiselleştirilmiş rehberlik" sağlayacaktır. Ayrıca, hesap sahipleri Meta müşteri temsilcisinden hesap sorunları ve diğer problemler konusunda yardım talep edebileceklerdir.Meta'nın yeni gelir deneyimleri başkan yardımcısı Pratiti Raychoudhury ile yapılan bir basın toplantısında, Meta Verified'ın genişletilmesinin, "işletmelerin uygulamalarındaki yolculuklarında onlara uyum sağlamak" amacıyla yapıldığını belirtti. Raychoudhury, daha fazla şirketin onaylama hizmetine kaydoldukça Meta'nın tekliflerini ayarlamaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Bu gelişmeler, işletmelerin Meta platformuna dayalı faaliyet gösteren birçok şirket için sunduğu avantajlar göz önüne alındığında, işletmelerin dikkatini çekeceğe benziyor.Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT