iOS 18 Sızıntıları: Yapay Zeka Emoji'leri ve Özelleştirme Seçenekleri

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!
i OS 18 ile ilgili sızıntılar, Apple kullanıcılarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Bloomberg'in Mark Gurman'ın Power On bülteninde yaptığı habere göre, Apple'ın Haziran ayındaki WWDC etkinliğinde tanıtacağı yeni özellikler arasında yapay zeka tarafından oluşturulan emoji'ler de yer alacak. Mevcut emoji kütüphanesinin zaten ezici olduğunu düşünürsek, Gurman'ın belirttiğine göre şirket "kullanıcıların mesajlaştıklarına bağlı olarak anında özel emoji'ler oluşturabilen bir yazılım geliştiriyor." Şahsen, bundan çıkacak lanetlenmiş yaratılışları görmek için sabırsızlanıyorum.


iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması! - 2

Ayrıca Apple'ın İphone kullanıcılarına, uygulamaları ve ana ekranlarını daha fazla özelleştirme seçeneği sunacağı bildiriliyor. Uygulama simgelerinin rengini değiştirme ve şeyleri daha serbestçe düzenleme yeteneği gibi, mevcut kılavuz düzenine bağlı kalmak zorunda olmamak özellikle Apple için oldukça büyük bir değişiklik olacak, ancak ev ekranı tasarımları konusunda daha yaratıcı olmak isteyen kullanıcılar için kesinlikle memnuniyet verici bir değişiklik olacak. Tabii ki, bunlar hala sızıntılar olduğu için, hiçbirini kesinleşmiş olarak kabul etmemek önemli.Apple'ın yıllık geliştiriciler konferansı öncesinde yapay zeka planlarıyla ilgili çok konuşma oldu, ancak Gurman'ın belirttiğine göre şirket bu aşamada çok çarpıcı bir şeyler tanıtmak yerine teknoloji için daha pratik uygulamalara odaklanacak. Apple'ın OpenAI ile ortaklık duyurması beklenirken ayrıca Safari aramaları, Siri, fotoğraf düzenleme ve sesli not transkriptlerine yapay zeka destekli özellikler getirebileceği belirtiliyor. Şirket ayrıca bildirimler, web sayfaları ve daha fazlası için akıllı özetler de getirebilir.

Görünen o ki Apple, iOS 18 ile kullanıcıların deneyimini güçlendirmek ve özelleştirmelerini artırmak için yapay zeka odaklı önemli adımlar atacak. WWDC etkinliğinde resmi duyuruların ne şekilde gerçekleşeceğini ve beklentilerin nasıl karşılanacağını görmek için heyecanla bekliyoruz.


Yeni Trend Videolara Ses Efektleri Ekleyen Yapay Zeka Teknolojisi

Melih ÖZKAŞ

Overwatch Topluluğu, Roze Gold Mercy ve Pink Mercy

Melih ÖZKAŞ

McDonald's ve IBM Ortaklığı Sonlanıyor Yapay Zeka İptal!

Melih ÖZKAŞ

Logitech Keys To Go 2 İnce, Hafif ve Çok Yönlü Bir Seyahat Klavyesi

Melih ÖZKAŞ

Until Dawn Oyunundan Sinemaya İşte Oyuncu Kadrosu!

Hava ÖZKAŞ

Cybertruck Güvenlik Endişesi Tesla'nın Teslimatlarını Erteliyor

Ebru GÜNEŞ

Logitech MX Ink Karma Gerçeklikte Yaratıcı Dönüşüm

Melih ÖZKAŞ

Yenilenmiş Klasiğin Geri Dönüşü Lollipop Chainsaw RePop

Melih ÖZKAŞ