Insta360 Flow Pro Mükemmel Çekim Deneyimi için Özel Tasarım

Insta360 Flow Pro Yepyeni Akıllı Telefon Gimbal'i ile Tanışın
D ünya çapında tanınmış kamera ve fotoğrafçılık ekipmanları üreticisi Insta360, yepyeni bir ürünle kullanıcıların karşısına çıktı. Flow Pro adını taşıyan bu akıllı telefon gimbal'i, Apple DockKit desteği ile geliyor ve rakip ürünlerde hiç görülmemiş bir özelliğe sahip.

Flow Pro, kullanıcılarına sanki bir robot kameramanın yardımıyla çekim yapma imkanı sunuyor. Üzerinde yer alan entegre tripodu sayesinde gimbal'i sabit bir şekilde konumlandırarak, iPhone ile eşleştiriyor ve ardından manyetik telefon tutucu veya MagSafe uyumlu manyetik telefon montajı ile iPhone'unuzu gimbal'e bağlıyorsunuz. Bu sayede iPhone'un ön veya arka kamerasını kullanarak sizi veya hedefinizi takip edebiliyor ve odaklanabiliyor. Ayrıca FaceTime, Zoom, ve TikTok gibi 200'den fazla üçüncü parti iOS uygulaması ile de uyumlu çalışabiliyor.

Öne çıkan özellikleri arasında, üç eksenli mekanik titreme azaltma, AI destekli konu takibi, 360 derece sonsuz yatay izleme, hayvan takibi (köpekler, kediler ve atlar) ve hızlı kullanım gibi özellikler bulunuyor. Ayrıca selfie çubuğu, dahili soğuk ayakkabı, 2.900mAh güç bankası, SmartWheel ve dört farklı gimbal modu gibi birçok özellik de sunuyor.

 


Insta360 Flow Pro Yepyeni Akıllı Telefon Gimbal'i ile Tanışın - 2

Flow Pro, ABD ve dünya genelinde seçili perakendecilerde 149 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Ürün, manyetik telefon tutucu, şarj kablosu, kavrama kılıfı ve koruyucu kılıfı içeriyor. Bunun dışında, ayrı olarak spot ışık, manyetik telefon montajı ve dekoratif insertler gibi ek aksesuarlar da mevcut.

Yenilikçi özellikleri ve kullanışlılığıyla dikkat çeken Insta360 Flow Pro, kullanıcıların çekim deneyimlerini daha kolay ve keyifli hale getirmeyi hedefliyor.


Insta360 Flow Pro Yepyeni Akıllı Telefon Gimbal'i ile Tanışın - 3