Yenilikçi Teknolojiler ve Oyun Geliştirme Microsoft Developer Direct

Indiana Jones ve Avowed Microsoft'un Oyun Etkinliği Tarihi
M icrosoft'un Oyun Geliştirici Etkinliği İçin Tarih Belli Oldu

Microsoft, ikinci Developer_Direct etkinliği için tarih belirledi. Etkinlikte Avowed, Senua'nın Efsanesi Hellblade II ve strateji oyunu Ara Tarihi Anlatılmamış hakkında daha fazla ayrıntı paylaşılacak. Ancak en dikkat çekici detay, MachineGames'in uzun zamandır duyurulan Indiana Jones oyunu hakkında ayrıntıları nihayet açıklayacak olması projenin duyurulmasından üç yıl sonra.

Wolfenstein stüdyosu, oyun ve geliştirici içgörülerini içeren 10 dakikadan fazla bir sunum yapacak. İlk oyun içi fragmanın yanı sıra hikaye ve ortam hakkında bilgi edinecek ve efsanevi arkeologu nasıl kontrol edeceğimizi öğreneceğiz.

Avowed konusunda, Obsidian, bu yıl Xbox ve PC'ye çıkması beklenen aksiyon rol yapma oyunundan oynanışa dair detaylı bir inceleme sunacak. Oxide Games'in Medeniyet benzeri oyunu Ara Tarihi Anlatılmamış'tan da oynanış görüntüleri göreceğiz. Son olarak, Ninja Theory, Senua'nın Efsanesi Hellblade II'nin arka planına bir göz atacağını söylüyor. Belki de bu yıl çıkması planlanan bu başlık için sonunda bir çıkış tarihi alacağız.

Developer_Direct'in ilk baskısı geçen Ocak ayında gerçekleşti. Microsoft, o zaman Hi Fi Rush'ı duyurup aniden piyasaya sürerek 2023'ün en çok beğenilen oyunlarından birini tanıttı. Belki de Microsoft'ın bu yıl da benzer bir sürprizi olabilir.

Tek bir şey kesin Activision Blizzard oyunlarıyla ilgili herhangi bir güncelleme olmayacak. Xbox, yeni edinilen yayıncısının bu yıl daha sonra paylaşacağı haberleri olacağını söylüyor.

Developer_Direct etkinliği doğu saatine göre 18 Ocak'ta saat 1500'te başlayacak ve Xbox ve Bethesda'nın sosyal kanallarından izlenebilecek. Bundan sonra, doğu saatine göre 1600'da Elder Scrolls Online hayranları, MMORPG'nin bir sonraki büyük bölümünde nelerin geleceğini öğrenmek için küresel bir açıklamayı izleyebilecek.


Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ

Kızıl Goncalar Sezon Finali 2. Fragmanı Yayınlandı | Dizi

Hava ÖZKAŞ