Haziran Ayında PlayStation Plus Premium Üyeleri için PS2 Klasik Oyunları

Haziran PlayStation Plus Aboneleri İçin Bomba Oyunlar Geliyor!
S ony'nin PlayStation Plus aboneleri için hazırladığı Haziran güncellemesiyle birlikte yeni oyunlar konsollara geliyor. Bu güncellemeyle toplam 14 oyun, PS5'e özel olarak Crusader Kings III, After Us, Anno 1800 ve Football Manager 2024 gibi oyunları içeriyor. Ayrıca, PS4/PS5 kesişimli oyunlar arasında Capcom'un beğenilen oyunu Monster Hunter Rise, Monster Energy Supercross The Official Videogame 6 ve Police Simulator Patrol Officers gibi oyunlar bulunuyor. Bunun yanı sıra, PS4'te yayımlanan Far Cry 4, The Hobbit ve Disney Pixar'ın The Incredibles gibi oyunlar da koleksiyona ekleniyor. Premium aboneler için ise eski PS4 oyunları arasında Ghosthunter, Lego Star Wars II The Original Trilogy ve Daxter bulunuyor.


Haziran ayının PlayStation Plus koleksiyonu, PlayStation VR 2 için ise ücretsiz olarak nature paddling simulator olan Kayak VR Mirage'ı içeriyor. Sony, Days of Play kutlamaları kapsamında PS VR2 oyunlarını da PlayStation Plus üyelerine sunmaya başladı. Bu oyunlar arasında Ghostbusters Rise of the Ghost Lord, Before Your Eyes, Walkabout Mini Golf, Synth Riders ve The Walking Dead Saints & Sinners'ın her iki bölümü bulunuyor. Bununla birlikte, VR oyunlarını denemek isteyenlerin Premium aboneler olması gerekiyor.

Mayıs ayının sonlarında duyurulan Haziran ayı PlayStation Plus oyunları arasında SpongeBob SquarePants The Cosmic Shake, AEW Fight Forever, Streets of Rage 4 ve EA Sports FC 24 gibi oyunlar bulunuyor. Bu oyunlar, hangi PlayStation Plus seviyesine abone olursanız olun herkese açık.Güncelleme ayrıca Premium seviyesindeki oyuncular için bir dizi PS2 klasik oyununu da içeriyor. Bu oyunlar arasında Tomb Raider Legend, Star Wars The Clone Wars ve Sly Cooper and the Thievius Raccoonus bulunuyor. Son olarak, PS Plus Extra ve Premium üyeleri, Dredge, Lego Marvel Super Heroes 2, Cricket 24, Grand Theft Auto San Andreas The Definition Edition ve WWE 2K24 oyun denemesine erişim hakkına sahip olacaklar.