Harry Potter Quidditch Champions WB Games'in Yeni Fantezi Oyunu

Harry Potter Quidditch Champions Büyülü Maceralar Başlıyor!
H arry Potter hayranları için heyecan verici bir haber var! 2023 yılında duyurulan çok oyunculu oyun Harry Potter Quidditch Champions'ın çıkış tarihi belli oldu. Bu oyun, geçtiğimiz yıl duyurulan Hogwarts Legacy oyununa eşlik edecek ve 3 Eylül'de PC ve konsollarda oyuncularla buluşacak.

Unbroken Studios'un geliştirdiği ve WB Games tarafından yayınlanacak olan Harry Potter Quidditch Champions, oyunculara "Quidditch ve süpürge maceralarını arkadaşlarıyla rekabetçi, çok oyunculu bir ortamda deneyimleme" imkanı sunuyor. Oyun, Suicide Squad Kill the Justice League gibi projelere destek veren Unbroken Studios'un imzasını taşıyor.

 
Harry Potter Quidditch Champions, PS5/PS4, Switch, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC platformlarında oynanabilecek. Oyunu oynamak için çevrimiçi bağlantıya ihtiyaç duyulacak ve PlayStation Plus üyeleri 3 30 Eylül tarihleri arasında ek bir ücret ödemeden erişebilecek. Aksi takdirde oyunun fiyatı 30$ olacak. İşte çıkış tarihini gösteren fragmanBu oyun, Harry, Ron, Hermione ve Weasley ikizleri gibi tanıdık karakterleri Viktor Krum gibi daha küçük rolleri de içerecek. 2024 Yaz Oyun Festivali'nden tüm haberleri öğrenmek için buradan takip edebilirsiniz.

Harry Potter hayranları, Quidditch maceralarını deneyimlemenin heyecanını yaşarken, Hogwarts evrenine katkıda bulunacak bu oyunun piyasaya çıkışını heyecanla bekliyor. 3 Eylül'de oyun raflardaki yerini alacak ve tüm oyuncuları büyülü dünyasına davet edecek.