Batman Caped Crusader Yeni Seslendirme Kadrosu ve Karakterler

Hamish Linklater Yeni Batman Seslendirme Sanatçısı
G eçtiğimiz aylarda, Batman hayranlarını üzen bir haber gelmişti Usta seslendirme sanatçısı Kevin Conroy, 2022 yılında aramızdan ayrıldı. Conroy, Batman The Animated Series ve Arkham oyun serisi gibi fan favorisi yapımlarda Batman'in sesi olmuş ve karaktere yıllar boyunca kimlik kazandırmıştı. Onun ardından Batman'de yeni bir sesin hayranları tatmin etmesi zorlu bir görev olacak gibi görünüyordu. Ancak bu zorlu görev için bir isim belirlendi Hamish Linklater.
Linklater, Amazon Prime'da başlayacak olan Batman Caped Crusader serisinde Batman/Bruce Wayne karakterine sesiyle hayat verecek. Son dönemde Apple+'ta yayınlanan Manhunt dizisinde Başkan Abraham Lincoln'ü canlandırmasıyla tanınan Linklater, Batman'in karakterine kendi yorumunu katacak gibi görünüyor. Batman Caped Crusader, orijinal 1939 çizgi romanlarındaki tarzıyla daha eski tip detektif hikayelerine odaklanacak ve Linklater'ın yorumunun bu tonla uyumlu olması bekleniyor.

Tabii bir Batman hikayesi, kötü adamlar olmadan eksik kalır. Şimdiye kadar sadece üç seslendirme sanatçısının kimlikleri ortaya çıktı Christina Ricci, Catwoman/Selina Kyle Diedrich Bader, Two Face/Harvey Dent ve Jamie Chung, Harley Quinn karakterlerini seslendirecekler.

Oyuncu kadrosuyla ilgili detaylı bilgilere ulaşıldığında, daha fazla kötü karakterin de dizide yer alacağını öngörebiliriz. Ayrıca, dizi, McKenna Grace, Minnie Driver, Gary Anthony Williams, Tom Kenny, John DiMaggio ve Michelle C. Bonilla gibi isimlerin seslendirmelerine de yer verecek.Batman The Animated Series ve Batman The Brave and the Bold gibi eski yapımın hayranları da sevinecekler Bu yeni Amazon Prime serisine, o dizilerin orijinal yaratıcılarından bazıları da katılıyor. Batman The Animated Series'in sanatçısı ve ortak yaratıcısı Bruce Timm ile Batman The Brave and the Bold'un yapımcısı ve yazarlarından James Tucker, Batman Caped Crusader'ın yapımcılığını ve baş yapımcılığını üstlenecek.

Bu heyecan verici gelişmelerle birlikte, Batman Caped Crusader'ın 1 Ağustos'ta Amazon Prime'da başlayacak olması, karanlık ve gizem dolu bir Batman macerasını izlemek isteyenleri heyecanlandırıyor. Biz de gelişmeleri heyecanla beklemeye devam edeceğiz.