Yunan Mitolojisinin Büyüleyici Dünyasına Geri Dönün Hades II

Hades II Erken Erişimde! İşte Supergiant Games Yeni Macerası
S upergiant Games'in merakla beklenen oyunu Hades II, PC oyuncuları için Erken Erişim modunda artık kullanılabilir. 16 29 Nisan tarihleri arasında teknik bir test gerçekleştiren Supergiant Games, "büyüleyici devam oyunu" için Erken Erişim'in "oldukça yakında" geleceğini söylemişti. Geliştirici sözünü tuttu ve ön testin hemen ardından PC oyuncuları, merakla beklenen roguelike oyununu 30 dolar karşılığında satın alıp oynayabilirler.

Hades II, 2020 yılında çıkan orijinal oyunun temaları ve oynanışı üzerine inşa ediliyor. Bu bölüm, orijinal oyunun kahramanı Zagreus'un kız kardeşi Melinoe'yi tanıtıyor. Yaratıcı Direktör Greg Kasavin ve Stüdyo Direktörü Amir Rao, oyunun keyfini çıkarmak için birinci oyunu oynamanız veya Yunan mitolojisine hakim olmanızın gerekmediğini belirttiler. (Ancak yaratıcı ekip, "bilenler için keyifli referanslar" da serpiştirmiş.)

 


Devam oyununun hikayesi, zaman kontrolü yapan bir hırsızla karşılaşma etrafında dönüyor. Supergiant, "Zamanın Titanı Chronos ve Hades'in kötü babası, kardeşleriyle birlikte yeraltının derinliklerindeki hapisaneden kaçarak Olimpos'a savaş açmış durumda," diyor. "Acaba Zaman kendisi durdurulabilir mi?"

Oyunun yaratıcıları, geçen yıl Hades II'nin erken erişim döneminin en az 2018'de beta sürümü çıktığında orijinali kadar içeriğe sahip olmasını istediklerini söylemişlerdi. "Erken erişim, bir oyunda henüz tamamlanmadığı anlamına gelse de, yine de Hades II'nin oynanabilir herhangi bir kapasitede oynanabilir olduğu anda size değerli vakitlerinizi geçirmenizi sağlamak için elimizden geleni yapmak istiyoruz," dedi stüdyo 2023 yılında.

Hades II'yı Steam ve Epic Store'dan 30 dolar karşılığında oynayabilirsiniz. Oyun ilerleyen zamanlarda konsollara da çıkacak, ancak PlayStation ve Xbox oyuncuları şimdilik bir PC'ye geçmeli veya bir süre beklemek zorunda kalacaklar.Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT