Godzilla Minus One Netflix'te Altyazı ve Dublaj Seçenekleriyle İzleyin

Godzilla Minus One Netflix'e Sürpriz Beklenen Gelişme
N etflix'in duyurduğu heyecan verici gelişmeye göre, Godzilla Minus One artık Netflix üzerinden izlenebilir durumda. Ayrıca siyah beyaz versiyonunun da yakında yayınlanması bekleniyor. Netflix, bugün sürpriz bir şekilde yayınlanan bu filmi, dijital olarak satın almak ya da kiralama seçeneği ile Prime Video ve Apple TV gibi VOD platformlarında da izlenebilecek. Bu platformlarda renkli ve "Minus Color" versiyonları mevcut. Netflix'te Godzilla Minus One filmi, altyazı ya da dublaj seçenekleriyle izlenebilecek.


Geçtiğimiz yılın sonlarında vizyona giren Godzilla Minus One, II. Dünya Savaşı sonrası Japonya'da geçen bir hikayeye sahip olmasıyla dikkat çekti. Hem izleyiciler hem de eleştirmenler tarafından büyük beğeni toplayan film, 2023'te gösterime girdiği anda tutkulu bir hayran kitlesi edindi. Minus Color versiyonunun ardından izleyicilerin tekrar tekrar sinemalara koştuğu bu yapım, 2024 Oscar ödüllerinde En İyi Görsel Efektler kategorisinde ödül kazandı.
Bu sene başında kısa bir süre için sinemalarda gösterimde kalan siyah beyaz ve Minus Color versiyonlarını kaçıranlar içinse, dağıtıcı Toho International, filmin bu yazın ilerleyen zamanlarında Netflix'te yayınlanacağını duyurdu. Bu gelişme, yaz planları arasında Godzilla film serisinin maratonunu yapmayı düşünenleri oldukça heyecanlandırdı.

Netflix'in bu bomba duyurusuyla film tutkunlarının ilgi odağı haline gelen Godzilla Minus One, sinemaseverlerin evlerinde de keyifle izleyebilecekleri bir yapıt olarak karşımıza çıkıyor. Bu gelişmelerin ardından, Godzilla hayranlarının merakla beklediği siyah beyaz versiyonunun yayınlanmasıyla birlikte, Netflix bu yazın en çok takip edilen platformları arasında yerini alabilir.