Ghost of Tsushima'nın PC'ye Gelişiyle Oyun Dünyasında Büyük Heyecan!

Ghost of Tsushima PC Gelişiyle Oyun Dünyasında Büyük Heyecan
O yun dünyasında büyük heyecan yaratan bir gelişme var! PlayStation 4'ün son dönemine damgasını vuran muhteşem bir oyun olan Ghost of Tsushima, PC platformuna geliyor. Açık dünya macerasının yönetmenin kesimi, 16 Mayıs'ta Steam ve Epic Games Store'da yerini alacak.

Sony'nin PC portları konusundaki değerli stüdyosu Nixxes, bir yıl boyunca Sucker Punch'ın oyununu başka bir platforma taşıma çalışmalarını sürdürdü. Iki Island genişlemesi ve Legends kooperatif çok oyunculu modu ile Ghost of Tsushima, PlayStation oyunlarının PC portlarından beklenen tüm özelliklere sahip. Bunlar arasında kilitlenmemiş kare hızı, geniş grafik ayarları ve özelleştirilebilir fare ve klavye kontrolleri bulunuyor. Bir DualSense kontrol cihazı bağlarsanız, PlayStation 5'te olduğu gibi titreşim geribildirimi ve adaptif tetik desteği alacaksınız.

219 ve 329 formatları için tamamen optimize edilen oyun, ultra geniş monitörler için destek sunuyor. Üç monitörlü bir kurulumunuz varsa, 489 oranında oynayabileceksiniz. Performansı ve görselleri artırmak için NVIDIA DLSS 3, AMD FSR 3 ve Intel XeSS yükseltme teknolojilerini kullanabilirsiniz. NVIDIA'nın Reflex ve yapay zeka tabanlı DLAA kenar yumuşatma aracı da destekleniyor.

Bir diğer dikkat çekici nokta ise Japonca seslendirme seçeneğini etkinleştirirseniz, daha gerçekçi bir dudak senkronizasyonu vaat eden Sony'nin gerçek zamanlı olarak sinematikleri işlemesi. Siyah beyaz Kurosawa modu ile birlikte, oyunun daha da sinematik hissettirmesine yardımcı olabilir.

Ghost of Tsushima zaten PS5'te büyüleyici bir oyunken, yüksek kaliteli bir PC'de daha da dikkat çekici görünecek (Sony, taşınabilir PC oyun cihazlarında da çalışacağını belirtiyor). Sistem gereksinimleri de dahil olmak üzere daha fazla ayrıntı, önümüzdeki haftalarda duyurulacak.

Bu heyecan verici haberlerle beraber, Ghost of Tsushima'nın PC oyuncularıyla buluşmaya hazırlandığı kesin. Gelişmeleri takip ederek, bu muhteşem oyunun PC platformunda nasıl bir deneyim sunacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.


Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ

Kızıl Goncalar Sezon Finali 2. Fragmanı Yayınlandı | Dizi

Hava ÖZKAŞ