Dredge Sinema Uyarlaması Korku Oyunu Canlı Aksiyon Filmine Dönüşüyor

Gerilim Oyunu Sinema Serüvenine Hazırlanıyor | Film
K orku ve Gerilim Oyunu Dredge, Sinemaya Uyarlanıyor!

2023 yılı oyun dünyası, birçok muhteşem balık tutma simülasyonuyla doluydu, ancak Dredge şüphesiz en iyisiydi. Mart 2023'te piyasaya sürülen bu oyun, yılın oyun kataloğundaki ıslak, gizemli korku şeklindeki boşluğu doldurdu ve şimdi bir filme dönüştürülüyor. Geliştirici Black Salt Games ve medya şirketi Story Kitchen, Dredge'u canlı aksiyon bir film haline getirmek için işbirliği yapıyor. Projenin satır arası tanımı ise şöyle "Su üzerinde The Sixth Sense tarzında. HP Lovecraft ve Ernest Hemingway'in birleştiği, yerinde atmosferiyle boğucu bir kozmik korku." Bu, Dredge'un bir video oyunu olarak açıklanmış hali gibi durmuyor mu? İşte görünüşe göre harika bir başlangıcımız var.

Film versiyonu, muhtemelen envanter yönetimine, tekne yükseltmelerine ve sürekli deniz tabanını sürüklemeye daha az odaklanacak bunun yerine oyunun Lovecraftvari su canavarlarına ve kapalı, sisli atmosferine odaklanacak. Story Kitchen, Sifu canlı aksiyon filmi ve Vampire Survivors animasyonlu TV dizisi gibi birçok devam eden video oyunu uyarlamasının arkasındaki yapım şirketidir. Dredge filmi için bir zaman çerçevesi haberde belirtilmemiş, ancak muhtemelen en az beklediğimiz anda ortaya çıkacak, mecazi derinliklerden ansızın yükselecek.

Görünüşe göre, Dredge'un sinemaya uyarlanması, oyun dünyasının yanı sıra sinema dünyasını da heyecanlandırmaya devam ediyor. Film çıkış tarihi konusunda henüz resmi bir duyuru yapılmamış olsa da, bu uyarlamayı heyecanla bekleyen birçok oyuncu ve korku sever var. Dredge'un oyun dünyasındaki başarısının, sinema dünyasında da aynı etkiyi yaratacağına şüphe yok.

Bu önemli haberle ilgili gelişmeleri ve çıkış tarihi duyurularını takip etmeye devam edeceğiz. Dredge'un sinemaya uyarlanması heyecan verici ve merakla beklenen bir gelişme olacak gibi gözüküyor. Oyun severler, korku meraklıları ve sinemaseverler, bu uyarlamayı heyecanla bekleyebilirler.


Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ