Lüks ve Performansın Buluştuğu Genesis Neolum Konsepti

Genesis'in Yeni Konsepti Neolum, Lüks SUV'lara Rakip mi?
G enesis, New York Uluslararası Otomobil Fuarı'nda gösterdiği dört parlak turuncu kavram aracı ve diğer birçok ilginç konseptle dikkatleri üzerine çekti.

Genesis House'ta gerçekleşen tanıtımda, şirket yüksek performans hedeflerini ünlü Belçikalı bir yarış pilotu eşliğinde sergiledi. Ayrıca, Kore misafirperverliğinden esinlenerek tasarlanmış lüks bir elektrikli araç olan en gösterişli Genesis modelini de görme fırsatı bulduk.

Özellikle, Neolum Konsepti, Range Rover veya Bentley Bentayga gibi lüks araçlara rahatlıkla ayak uydurabilecek bir tasarıma sahip. Üretim aşamasının da yakın olduğu düşünülen bu konsept, özellikle ilgi çekici detayları ve lüks iç mekanıyla dikkat çekiyor. Aracın arka koltuklarındaki yolcular eğlence sistemlerinin tadını çıkarırken, ön koltuklardaki yolculara sunduğu manzara muazzam.

Genesis'in önceden bilgi vermeden yaptığı bu tanıtımlarla ilgili Genesis kısmen sessiz kalmış olsa da, büyük bir elektrikli SUV'un görünmesi kimseyi şaşırtmadı. Genesis, Hyundai Grubu'na ait olduğu için E GMP mimarisine erişim sağlıyor. Bu esnek platform, Kia'nın büyük başarısıyla sonuçlanan EV9'u üretmek için kullanıldı. Ayrıca Hyundai'nin benzer bir yapıyı bu yılın ilerleyen dönemlerinde üreteceği Ioniq 7 modeli de bulunuyor. Dolayısıyla, Genesis'in üst sınıf bir modelini sunması pek de şaşırtıcı değildi.

Genesis Neolum'un üretim versiyonu henüz resmi olarak onaylanmış değil, ancak marka yetkilileri yakın bir zamanda bayrak gemisi SUV'larını piyasaya süreceklerini belirtti. Konsept araç, dört kişilik bir otomobil olup, ön koltuklar arka tarafa dönerek daha geniş bir iç mekan sunuyor. İç mekanda mor renkli deri ve indigo boyalı kaşmir gibi lüks detaylar dikkat çekiyor.

Konsept tam anlamıyla dört kişiliktir ve ön koltuklar arkaya bakacak şekilde 180 derece dönebilmektedir. Kabinde bol miktarda mor deri, çivit boyalı kaşmir ve koyu renkli ahşap zemin var. Genesis, arka yolcular için eğlence ekranlarının tavandan aşağıya doğru katlandığını ve iç mekanın "gösterge panosuna, kapı kaplamalarına, zemine, koltuk arkalıklarına ve konsol yanlarına uygulanan ısıtma filmleri" yoluyla radyant ısı ile ısıtıldığını söyledi.

Lee, "Herkes teknolojiye meydan okuyor ama sonuçta onu nasıl uyguladığınız daha önemli" dedi. "Neolum, müşterilere başka bir düzeyde deneyim sunuyor. Teknolojiyi beş duyunun tamamıyla deneyimleyeceksiniz" dedi.

Üretim versiyonu resmi olarak onaylanmadı ancak Lee, Genesis'in amiral gemisi SUV'unu "en kısa sürede" piyasaya sürmesini beklediğini söyledi.


Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ