Frostpunk 2 Çıkış Tarihi ve Detayları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Frostpunk 2 Neler Bekleniyor Ön Sipariş ve Dijital Deluxe
F rostpunk'un devam oyununun çıkış tarihi nihayet duyuruldu ve bu post apokaliptik şehir inşa etme ve hayatta kalma oyununun hayranları için heyecan verici bir gelişme oldu. 11 Bit Studios, Frostpunk 2'nin 25 Temmuz'da Windows PC'lerde mevcut olacağını açıkladı. PC Game Pass aboneleri de çıkış tarihinden itibaren oynamanın keyfini çıkarabilecekler. Bu, orijinal oyunun 30 yıl sonrasında geçen tam teşekküllü bir devam oyunu olacak, nüfusun ana enerji kaynağı olarak buharı geride bırakarak petrolün hüküm sürdüğü bir dünyada geçecek.

Oyuncular, şehrin lideri olarak rol alacak ve dünyanın giderek daha zorlayıcı, buzlu iklimi ile yüzleşirken vatandaşlarını yönlendirmek zorunda kalacaklar. Devam oyununda, belirli bir amaç için hizmet eden her biri farklı bir bölgeye bölünmüş daha büyük şehirler inşa etme şansı yakalayacaklar. Örneğin, bir bölge gıda üretiminden sorumlu olabilirken, diğeri insanların barınağı olarak hizmet edebilir.

Önceki oyun gibi Frostpunk 2'nin oyunculara zor kararlar almalarını gerektirecek sorunlarla karşı karşıya bırakması ve ahlaklarını sınayacakları bekleniyor. Şehirleri büyüdükçe, oyuncular kendi idealleriyle çatışan çeşitli vatandaş gruplarıyla karşılaşacak ve diğer gruplar yerine bir grubu destekledikten sonra kararlarının sonuçlarıyla baş etmek zorunda kalacaklar. Eğer gerçekten önceki oyunu gibi olacaksa, oyuncular bazı zamanlarda oldukça kasvetli olan ruh halini bekleyebilirler.

Oyunun standart ve Dijital Deluxe sürümleri şimdi ön siparişe açık. Dijital Deluxe sürümü, oyunun belirli bölümlerine Nisan ayında yedi günlük beta erişimi, resmi çıkıştan 72 saat önce özel erişim hakkı, üç adet ek içerik, dijital bir novella, bir sanat kitabı ve oyunun soundtrack'ini içeriyor. Frostpunk 2 ayrıca konsollara da gelecek ve daha sonra Xbox Game Pass abonelik hizmetine eklenecek.


Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT