Fortnite 5. Sezon Bölüm 2 Yeni İçerikler ve Heyecan Verici Gelişmeler

Fortnite Downtime Yeni Sezon Gecikti, Ancak Heyecan Artıyor!
H er dönemde olduğu gibi, Epic Games, hayranların keyif alacakları yeni içerikleri hazırlamak için oyunu bakıma almak üzere Fortnite'ı Cuma günü erken bir saatte çevrimdışı hale getirdi. Genellikle birkaç saat süren bu süreçte beklenmedik bir sorunla karşılaşan Epic, 5. Sezon Bölüm 2'nin başlangıcını ertelemek zorunda kaldı.

Fortnite Status X hesabının 914'te paylaştığı mesajda "Merhaba herkes, bakım sırasında beklenmedik bir sorunla karşılaştık ve en az 8 saat daha sürecek bir gecikmeye ihtiyacımız var," denildi. "Herkesin Battle Royale'ın 5. Sezon Bölüm 2'sine girmesi için normalden daha uzun bir süre beklettiğimiz için özür dileriz. Takım bu konuyu mümkün olan en kısa sürede çözüyor ve daha fazla bilgi edindiğimizde başka bir güncelleme sağlayacağız."

Epic, saat 1600'da oyunu tekrar çevrimiçi getirme çalışmalarının devam ettiğini belirten bir güncelleme sağladı. "Oyuncular yaklaşık 5 saat içinde güncellenmiş v29.00 sürümünü önceden indirebilecekler," denildi. "Sabrınız için minnettarız ve herkesin oyuna atlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz." Bu da demek oluyor ki oyuncuların en erken saat 2100'e kadar yeni sezonun tadını çıkaramayacakları anlamına geliyor, yani Fortnite yaklaşık 18 saat boyunca çevrimdışı olacak.


Teknik sorunların ne kadar süreceği hakkında daha fazla ayrıntı eklendi.

Gecikme biraz üzücü olsa da, yeni sezon oldukça cezbedici görünüyor. Myths and Mortals adını taşıyan sezon, Yunan tanrılarına odaklanıyor. Savaş pası aracılığıyla Aphrodite, Medusa ve Poseidon gibi karakterlerin kostümlerini kazanmanın yanı sıra Zeus'un şimşekleri ve Icarus'un Kanatları gibi mitolojik güçleri kullanabileceksiniz. Epic, ada üzerinde Olimpos Dağı ve Hades'in Yeraltı gibi ilgi çekici yeni bölgeler de ekledi. Her şeyden önce, Cerberus tarafından korunan bir görünümdeki, Hades'in Yeraltı'na y leading River Styx adlı bir bölge bulunuyor.


Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ

Kızıl Goncalar Sezon Finali 2. Fragmanı Yayınlandı | Dizi

Hava ÖZKAŞ