Final Fantasy XVI The Rising Tide İle Yeni Maceralar Geliyor

Final Fantasy XVI The Rising Tide Sürprizi! | Yeni Maceralar
D ünya genelinde büyük bir heyecanla beklenen Final Fantasy serisinin son oyunu olan Final Fantasy XVI için heyecan verici bir duyuru geldi. Sadece birkaç hafta önce piyasaya sürülen Final Fantasy 7 Rebirth'ün ardından, Final Fantasy XVI için ikinci ücretli genişleme paketi olan The Rising Tide'ın 18 Nisan'da çıkacağı açıklandı.

PAX East panelinde duyurulan yayın tarihi ile birlikte, The Rising Tide'ın 20 dolarlık bir fiyat etiketi ile geleceği belirtildi. Ancak, önceki genişleme paketi Echoes of the Fallen'ı henüz satın almadıysanız, indirimli bir genişleme paketi aracılığıyla her ikisini 25 dolar karşılığında edinebileceğiniz de duyuruldu.

The Rising Tide, Clive ve arkadaşlarının gizli Mysidia ülkesine seyahat edecekleri bir maceraya sürükleyecek. Burada, unutulmuş bir halkın trajik tarihini keşfederken, uzun zamandır kayıp olan Leviathan'ın hükmettiği bir Eikon olan suyun izini sürecekler. Echoes of the Fallen genişleme paketi gibi, bu olaylar ana oyunun sonundan önce gerçekleşecek.

Başlık ve açıklama, denizden çıkan bir yılan gibi bir dizi su tabanlı saldırıyı da içereceğinizi düşündürüyor. PlayStation Blog ise, Clive'ın bu seyahatinde başka bir güç keşfedeceğini ima ediyor. Aynı zamanda fragmanda, göl yüzeyinde gerçekleşen Leviathan ile olan bir savaş da gösteriliyor.

Oyunun ana bölümü ve The Rising Tide'ı bitirenler, Clive için yeni silahlar ve materyaller kazanabilecekleri bir endgame modu olan Kairos Gate'e erişim elde edecekler. Bu modda, artan zorluk seviyelerine sahip 20 seviyeyi geçerek bir dalgadan diğerine savaşacaksınız.

Tüm bunların yanı sıra, Square Enix 18 Nisan'da Final Fantasy XVI için ücretsiz bir güncelleme yayınlayacak. Bu güncelleme, bulabileceğiniz görevi veren NPC'ye anında geri dönmenize olanak sağlayan Hızlı Tamamlama seçeneği gibi bir dizi yaşam kalitesi yükseltmesini içerecek. Ayrıca Beceri Seti özelliği, beş Feat ve Yetenek yüklemesi kaydetmenize izin verecek. Erişilebilirlik için ise kontrol düzenlemelerini istediğiniz gibi yeniden yapılandırabileceksiniz.

Final Fantasy XVI'ın bu büyük duyurusu, oyunseverleri heyecanlandırdı ve merakla beklenen genişleme paketi The Rising Tide ile gelecek olduğu için şimdiden heyecanı üst seviyelere çıkardı.


Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ

Kızıl Goncalar Sezon Finali 2. Fragmanı Yayınlandı | Dizi

Hava ÖZKAŞ