Fallout Canlı Aksiyon Dizisi Prime Video Yayınlanacak | Yeni Fragman

Fallout Prime Video Canlı Aksiyon Dizisi İşte Fragman!
A mazon, yakında Prime Video'da yayınlanacak olan Fallout isimli canlı aksiyon dizisi için tam bir fragman yayınladı. Bu fragman, şimdiye kadar gördüğümüz en detaylı bakışı sunuyor ve yaratıcı ekip, Bethesda'nın oyun serisini başarılı kılan o özgün karışımı yakaladıkları yönünde erken işaretler veriyor.

Fragman, Fallout sırasında Los Angeles'ın olduğu yerde bir fallout sığınağından çıkan genç bir kadın olan Lucy'ye (Ella Purnell) odaklanıyor. Lucy hızla yüzeydeki hayatın lüks bir sığınağa kalmaktan çok daha zorlu olduğunu keşfediyor. "Burada karşılaştığım neredeyse herkes beni öldürmeye çalıştı," diyor ve ardından bir robotun organlarını toplamaya çalıştığını görüyoruz.

Fragman (ve dizi), Fallout sırasındaki yaşamı tanıtan garip cazibesiyle Walton Goggins'in karakterinden de yardım alıyor. Onun karakteri, açıklığa kavuşturmaya çalışan The Ghoul adında mutasyona uğramış bir avcı olarak, apokalipten sağ kurtuluyor ve iki yüzyıl sonra hala hayatta. Fragmanda, hayranların keyif alabileceği birçok oyun referansı var.

Amazon ayrıca, olayı duyurarak Fallout'un önceki duyurulandan bir gün önce, 11 Nisan'da Prime Video'da yayınlanacağını açıkladı. Ve bölümler arasında bir hafta beklemek zorunda kalmayacaksınız, çünkü tüm sezon aynı anda yayınlanacak.

Diziye olan heyecanımızı artırması gereken bir fragman! Fallout hayranları için heyecan verici bir deneyim olacağa benziyor.

Umarım beğenirsiniz!


Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ