Fallout London Modu Resmi Çıkış Tarihi ve Önemli Detaylar

Fallout London Modu Yeni Fragman İle 23 Nisan'da Geliyor
F allout London Modu Resmi Çıkış Tarihi İle Geliyor!

Heyecan verici görünümü ile dikkat çeken Fallout London modu birkaç yıldır radarımızda yer alıyordu ve şimdi hayran yapımı bu macera için resmi bir çıkış tarihi belirlendi 23 Nisan. Geliştirici ekip, oyunun zaten tamamlandığını ancak test için son birkaç ayın gerekliliğini Eurogamer'e açıkladı.

Bethesda'nın 2015 devam oyununun yapısal temelleri üzerine inşa edilmiş olan Fallout 4 için "DLC boyutunda bir mod" olan bu yapı ile oyunculara post apokaliptik bir Londra'da özgürce dolaşma imkanı sunulacak. Çıkış tarihli fragman, Big Ben, Shakespeare'ın Globe Tiyatrosu ve Trafalgar Meydanı gibi simgevi mekanları gösteriyor. Elbette, bu alanlar nükleer felaket ve on yıllarca süren kaos tarafından biçim değiştirmiş durumda. Siz de tahmin edebilirsiniz.

Geliştirici Team Folon, oyunun Avrupa lokasyonunun sadece dekor olmadığını belirtiyor. Mod, oyuncuları "savaş öncesi Avrupa tarihini keşfeden" ve Fallout'un Kaynak Savaşlarının bölgenin "sınıflara bölünmüş toplumu" üzerindeki etkilerini inceleyen hikaye yollarına götürecek. Ayrıca Fallout 4'ün doğrudan bir devamı olarak lanse edilen bu mod, temel oyunun "devamı" olarak reklamı yapıyor. Bu yüzden modu oynamak için orijinal oyunun PC sürümüne sahip olmanız gerekecek.

Fallout London modu üç yılı aşkın süredir geliştirme aşamasındaydı ve 2022 veya 2023'te piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Team Folon, gecikmenin kaçınılmaz olduğunu, çünkü birçok ekip üyesinin "bir çatışmadan etkilenen bir bölgeden geldiğini" söyleyerek açıkladı, muhtemelen Ukrayna'ya atıfta bulunarak.

Çıkış tarihi, ABD'nin dışındaki bireyler için belki fazla anlam ifade etmese de, 23 Nisan İngiltere'nin St. George Günüdür. Kutlamalar ve geçit törenleriyle dolu bir gün olmasına rağmen resmi bir tatil değildir. Ayrıca Amazon Prime Video'da yayınlanacak olan Fallout programından sadece bir hafta sonrasına denk geliyor. Yani Vault Boy hayranları için Nisan ayı oldukça önemli bir ay olacak.


Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ