Fallout 4 "Next-Gen" Güncellemesi 2024'e Ertelendi Oyuncular Üzgün!

Fallout 4 "Next-Gen" Güncellemesi 2024'e Ertelendi
B ethesda'nın uzun zamandır beklenen "next gen" güncellemesi, Fallout 4 için hala biraz zaman alacak gibi görünüyor. Şirket, bu yıl için vaat edilen güncellemenin 2024'e kadar ertelendiğini duyurdu. Güncellemenin ne zaman yayınlanacağına dair herhangi bir bilgi verilmedi, ancak geliştiriciler "biraz daha zaman" gerektiklerini belirttiler.

"Next gen" güncellemesi aslında PS5, Xbox Series X/S ve PC için geliştirilen bir güncelleme olacak. Ancak Fallout 4, 2015 yılında önceki nesil konsollar için piyasaya sürüldü, bu metrikle bakıldığında bu bir "next gen" güncelleme olarak kabul edilebilir. Bu güncelleme, yüksek kare hızı, 4K görseller ve yeni (ancak belirtilmeyen) Creation Club içeriği gibi talep edilen özellikleri getirecek. Ayrıca, bu gecikmenin nedeni olabilecek, hayranlar için sürprizler de olabilir.

Bethesda'nın Fallout 4'ü yenilemek için radyoaktif kuyuya geri döndüğü ilk sefer değil. Xbox One X için bir güncelleme 4K görseller getirmişti, ancak sadece 30 kare hızında çalışıyordu. Şirket, geçen yıl kare hızını 60FPS'ye çıkarmayı başardı, ancak çözünürlük kaybıyla birlikte. Bu sefer, iyileştirmelerin daha az ödünle geleceği belirtiliyor.

En azından oyuncuları Commonwealth'e geri çekecek bir şey var, çünkü Fallout 5'e geri dönmek için acı verici bir süre beklememiz gerekecek gibi görünüyor. 2022'de Bethesda'nın yaratıcı yönetmeni Todd Howard, The Elder Scrolls 6'yı tamamladıktan sonra yeni bir Fallout oyunu üzerinde çalışacaklarını açıklamıştı. Ancak, geliştiriciler, Starfield'ın piyasaya sürülmesinin ardından fantastik devam oyununa başladılar. Tesadüfen, uzay simülasyonu da yedi yıl sürmüştü. Bu metrikle bakıldığında, tekrar kıyamet sonrası dünyada dolaşmak için on ila 14 yıl beklemenin gerekebileceği anlamına geliyor.

Bozkırın ıssızlığında bizi yönlendirmeye yardımcı olacak yakında gelecek olan Fallout TV dizisi olduğuna seviniyoruz. Nisan ayında yayına girecek olan dizi, Wasteland'ın radyasyonla bozulmuş sakinlerinden biri olan Ghoul olarak Walton Goggins'i içeriyor. Bazıları, Goggins'in sıradan bir Ghoul olmayacağını, ancak Fallout 4'ten bir ekip arkadaşı olan John Hancock'i canlandıracağını tahmin ediyorlar.

Bu şekilde tüm teknoloji meraklıları için en güncel haberlerle birlikte olmaya devam edeceğiz. Siz de blog yazılarımızı takip ederek oyun dünyasındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz!


Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT