Fable Yeniden Yapımı: Playground Games'ten Heyecan Verici Fragmanı!

Fable Yeniden Doğuş Xbox Series X/S ve PC İçin 2025'te Geliyor!
X box'un uzun süredir beklenen duyurusunu sonunda yaptığı Fable'in yeniden yapımının çıkış penceresi nihayet belirlendi. Oyunun Xbox Series X/S ve PC için 2025 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyor ve ilk günden itibaren Xbox Game Pass üzerinden erişilebilir olacak. Şirket, Pazar günü gerçekleştirilen Xbox Oyunlar Şovu sırasında yeni bir fragman yayınladı. Playground Games tarafından geliştirilen Fable, ilk kez 2020 yılında bir teaser ile duyurulmuştu.

Xbox, serinin "yeni bir başlangıç" olarak tanıttığı Fable'ı, son fragmanda gördüğümüz eski bir kahraman olan Humphry etrafında odaklanıyor. Oyunun son fragmanında, "geçmişinden gelen gizemli bir figür Albion'un varlığını tehdit ettiğinde emekliye ayrılmış olsa da zorla harekete geçmek zorunda kalacak" deniliyor. Geçtiğimiz yılki Summer Game Fest sırasında yayınlanan oyunun son görüntüsünde, Richard Ayoade tarafından seslendirilen Dave adında bir karakter tanıtılmıştı. Yeni fragman, oyun içi bazı görüntüler sunuyor ve önceki tanıtımların alışılmadık tonunu bir kez daha vurguluyor.

Oyunun gerçekten piyasaya sürülmesi için hala bir süre beklememiz gerekecek, ancak en azından şimdi tutunabileceğimiz bir zaman dilimi var.

Bu heyecan verici gelişmelerle birlikte, Fable hayranlarının bekleme süresi içerisinde daha fazla içerik ve detay öğrenme şansı bulacakları kesin. Yapılan duyuruyla birlikte, oyun severlerin heyecanı şimdiden dorukta!