Insta360 GO 3S 4K Aksiyon Kamerasıyla Sınırları Zorlayı

En İyi Aksiyon Kamerası Insta360 GO 3S Detaylı İnceleme
T eknoloji dünyasında sürekli gelişen ve yenilenen ürünler arasında Insta360'nın son modeli GO 3S, Dolby Vision uyumlu 4K çözünürlükte video çekebilen gizli bir aksiyon kamerası olarak öne çıkıyor. Geçen yıl piyasaya sürülen GO 3'ün geliştirilmiş bir versiyonu olan GO 3S, 4K 30fps video çekebilme özelliğinin yanı sıra birçok yenilikle birlikte geliyor.

Öncelikle, model öncüsüne göre %50 daha fazla hesaplama gücüne sahip bir çip ile donatılmış durumda. Ayrıca, çekimlerde daha az bozulma ve daha düz kenarlara sahip videolar sağlayan yeni geniş açılı bir lens ile donatılmış durumda. Ayrıca, model 1080p çözünürlükte 200fps veya 2.7K çözünürlükte 100fps olan daha akıcı yavaş çekim videoları da çekebiliyor.


En İyi Aksiyon Kamerası Insta360 GO 3S Detaylı İnceleme - 2

Insta360'ün yeni aksiyon kamerası, Apple'ın Find My ağı ile uyumlu olduğu için kolaylıkla kaybedilebilecek bu küçük cihaz için inanılmaz ölçüde faydalı. Ayrıca, GO 3'ten iki kat daha fazla, yani 33 fite kadar doğal su geçirmezlik özelliğine sahip. Dikey çekimden yatay çekime geçmek isterseniz, kamerayı sadece döndürmeniz yeterli. Cihaz erişilemez durumdaysa, yeni el jest özelliğini kullanarak çekimi başlatıp durdurabilir, ayrıca fotoğraf çekebilirsiniz.

Eller serbest çekim için, cihazın yeni İnterval Video modu sayesinde gününüzü otomatik olarak kaydetmesi için kayıt sıklığı ve uzunluğunu ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, birkaç klibi AI'in puanlandığı, böylece klibinizi manuel olarak düzenlemek istemiyorsanız, uygulamanın yeni Auto Edit fonksiyonunu kullanarak uzun bir video haline getirmesini isteyebilirsiniz.Modelin Action Pod'u, tümleşik bir kılıf, uzaktan kumanda ve şarj cihazı olarak hizmet verirken, çekimlerinizi hala yukarı veya aşağı çevirebileceğiniz 2.2 inçlik bir dokunmatik ekranda önizleyebilirsiniz. Action Pod'un yanı sıra, Insta360 GO 3S standart paketi aynı zamanda kamerayı kapağınıza, kıyafetinize, evcil hayvanınızın tasmasına veya istediğiniz herhangi bir yere takmanızı sağlayan bir mıknatıs kolye ve kolay klips ile birlikte gelir. Ayrıca, bir pivot standı ve lens koruyucu ile birlikte gönderilir. Standart paket, 64GB ve 128GB olmak üzere dünya çapındaki Insta360 web sitesi ve Amazon gibi perakendeciler aracılığıyla satın alınabilir. Sırasıyla 400 dolar ve 430 dolarlık fiyatlarla, hem 64GB hem de 128GB varyantları arasından seçim yapabilirsiniz.

Insta360 GO 3S, aksiyon kameraları konusunda oldukça iddialı bir model olarak karşımıza çıkıyor. 4K çözünürlükte çekim yapabilme yeteneği, su geçirmezlik özelliği, el jest kontrolü, otomatik kayıt ve otomatik düzenleme gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. Özellikle hızlı ve akıcı çekimlerin gerektiği aksiyon sahneleri için ideal bir seçenek olabilir.