Elden Ring Shadow of the Erdtree Genişleme Paketi 21 Haziran Sizlerle

Elden Ring Genişleme Paketi Çıkış Tarihi ve Oynanış Fragmanı
E lden Ring hayranları, Lands Between'e geri dönmenin bir nedenini arıyorlardı ve nihayet bekledikleri haber geldi. Bandai Namco ve FromSoftware tarafından yayınlanan bir oynanış fragmanında, Shadow of the Erdtree genişleme paketinin PC, PlayStation ve Xbox için 21 Haziran'da çıkacağı açıklandı. Stüdyo, bu genişleme paketini bir yıl önce duyurmuştu.

Üç dakikalık fragman, oldukça epik bir kapsama sahip. Yeni mekanları ve daha zorlu patronları gösteriyor. Bir tanesi dev bir yanmış Wicker Man'e benziyor, diğeri boynuza sahip, aslan benzeri bir yüzü ve şimşek güçleri olan bir patron. Ayrıca, oyuncu karakterini neredeyse yutabilen tiksindirici, solucan benzeri bir düşmana da göz atma şansımız oldu.

Kahramanımızın düşmanını tekmelemesi gibi yeni elden dövüş seçenekleri olacağını gösteren gösterimler de mevcut. Klibin sonunda, kahramanımızın kanatlandığı ve hava saldırısı gerçekleştirdiği görülüyor.

Bandai Namco'ya göre, oyuncular "Gölge Ülkesi'ne girerek gizemlerle ve tehlikelerle dolu yeni bir maceraya atılacaklar" ve "Elden Ring hikayesinin karanlık yüzünü açığa çıkaracaklar." $40 değerindeki genişleme paketi için ön siparişler açık ve yeni gelenler, temel oyunu içeren bir paket satın alabilecekler. Özel versiyonlar, sanat kitabı, soundtrack ve genişlemenin büyük kötüsü olan Messmer the Impaler'ın bir figürünü içeren ekstraları içeriyor.

Elden Ring'in bu heyecan verici genişleme paketi, oyunseverlere yeni bir maceranın kapılarını aralıyor. Farklı ve tehlikeli dünyalarda keşif yapma fırsatı sunarak, oyuncuları heyecanlı bir oyun deneyimi bekliyor. Ayrıca, Elden Ring evrenindeki karanlık sırları açığa çıkarma fırsatı sunuyor.


Nintendo Florida Merkezli Stüdyo Shiver Entertainment'ı Aldı

Melih ÖZKAŞ

Yalı Çapkını 71. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! | Dizi

Hava ÖZKAŞ

Super Mario 64 Modları Oyun Severlerin Yaratıcılığını Tetikliyor

Melih ÖZKAŞ

Meta Coinbase Match Group ve Diğerleri iş Birliğinde!

Melih ÖZKAŞ

Sonos Roam 2 Mükemmel Ses Deneyimi | Yenilikçi Kontroller

Melih ÖZKAŞ

Apple Avrupa Birliği'nden Aldığı Antitröst Cezasına İtiraz

Melih ÖZKAŞ

Sonos Ace Yeni Kablosuz Kulaküstü Kulaklık Tanıtıldı | Teknoloji

Hava ÖZKAŞ

Dijital Animasyon Lideri Pixar İşten Çıkarmalar | Teknoloji

Melih ÖZKAŞ