Yepyeni! Wrecked Sezonu Mad Max ve Fallout Efsaneleriyle Buluşuyor

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik
E pic Games, Fortnite oyununu, kültürel akımlarla uyumlu hale getirme konusunda oldukça başarılı bir track record'a sahip. Yunan tanrıları ve yaratıklarına odaklanan güçlü bir dönemin ardından, Battle Royale oyununun son büyük güncellemesi, Chapter 5 Season 3 Wrecked adını taşıyor ve araçlarla dolu, post apokaliptik bir atmosfere bürünüyor.

Yeni sezon, çöl teması ve modifiye edilmiş araçlarıyla Mad Max'ten ilham alıyor gibi görünüyor. Ayrıca resmi bir Fallout işbirliği de bulunuyor. Bununla da yetinmeyen sezon, Temmuz ayında Battle Pass görevleri aracılığıyla X Men'in Magneto karakterini karşılayacak.
Prime Video'nun Fallout uyarlaması, Furiosa A Mad Mad Saga'nın sinemalarda gösterime girmesi ve X Men '97'nin 90'ların çocuklarını yeniden etkisi altına alması başarılı projelerken, Wrecked sezonu da oldukça güncel bir tema işliyor. Sezon, 16 Ağustos'a kadar devam edecek.

Adanın üzerinde son birkaç haftadır beliren kum fırtınası sonunda gelerek yıkım getirdi ve güneyde "Wasteland" adı verilen yeni bir bölgeyi ortaya çıkardı. (Geçen sezon favori iniş noktam Olympus Dağı'nın şimdilik hayatta kalmasına sevindim.) Kırmızı Hat Rafinerisi, Nitrodrome araba pisti ve Megalo Don isimli patronun bulunduğu Brutal Beachhead gibi üç yeni lokasyon keşfedilebilecek.

Kırmızı Hat Rafinerisi, Nitro Splash ve Nitro Barrels üretiyor. Bu nitrolar adanın her tarafında bulunabilir ve araba ve oyuncunuzu güçlendirmek için kullanılabilir. Nitro'luysanız, kazma kullanmadan yapıları yıkabilirsiniz. Şanslıysanız, Nitro Fists bulabilir ve güçlü bir dövüş silahı olarak kullanabilirsiniz.Araçlar, makineli tüfek kuleleri ve dikenli tamponlar gibi eklentilerle modifiye edilebiliyor. Ayrıca adada devriye gezen iki Savaş Otobüsü'nden birini kaçırma seçeneği de bulunuyor. Bu otobüsler, düşman kalkanlarını ve yakındaki araçları devre dışı bırakabilen bir EMP darbesi ile donatılmış durumda.

Fallout işbirliği kapsamında, oyunun ikonik içeceği Nuka Cola da Fortnite'a dahil oldu. Bu içecek, zamanla sağlığı ve kalkanları yenileyebiliyor. Ayrıca Battle Pass ile T 60 Power Armor kostümünü de elde edebilme şansına sahip olacaksınız.

Fortnite'ın yeni Wrecked sezonu, oyuncuları post apokaliptik bir dünyaya götürüyor ve oyun deneyimini Mad Max ve Fallout gibi klasiklere göndermelerle zenginleştiriyor. Adada keşfedilecek yeni yerler, araç modifikasyonları ve efsanevi Fallout'un ögeleriyle donatılmış olması oyunseverler için ilgi çekici olacak gibi gözüküyor. Bu sezonun getirdiği yenilikler ve işbirlikleri, oyunun dünyasını daha da genişletiyor ve heyecan verici bir şekilde güncel trendlere ayak uyduruyor.


Yeni Trend Videolara Ses Efektleri Ekleyen Yapay Zeka Teknolojisi

Melih ÖZKAŞ

Overwatch Topluluğu, Roze Gold Mercy ve Pink Mercy

Melih ÖZKAŞ

McDonald's ve IBM Ortaklığı Sonlanıyor Yapay Zeka İptal!

Melih ÖZKAŞ

Logitech Keys To Go 2 İnce, Hafif ve Çok Yönlü Bir Seyahat Klavyesi

Melih ÖZKAŞ

Until Dawn Oyunundan Sinemaya İşte Oyuncu Kadrosu!

Hava ÖZKAŞ

Cybertruck Güvenlik Endişesi Tesla'nın Teslimatlarını Erteliyor

Ebru GÜNEŞ

Logitech MX Ink Karma Gerçeklikte Yaratıcı Dönüşüm

Melih ÖZKAŞ

Yenilenmiş Klasiğin Geri Dönüşü Lollipop Chainsaw RePop

Melih ÖZKAŞ