Dune Prophecy ve The Last of Us Yeni Sezonuyla En Güncel Haberler

Dune Prophecy ve The Last of Us'un Yeni Sezon Efsane Dizi
W arner Bros. Discovery, bu hafta Prime Video'ya katılarak reklamverenleri kazanmaya yönelik projelerinin bir kısmını açıkladı. Şirket, Max'e bu sonbaharda gelecek olan altı bölümlük bir Dune öncesi dizi olan Dune Prophecy'nin teaser fragmanını yayınlayarak pek çok kişiyi şaşırttı.

Bu spinoff, Dune filmlerinin olaylarından 10.000 yıl öncesini konu alıyor. İnsanlığın bir tehditle başa çıkması ve nihayetinde Bene Gesserit haline gelecek kız kardeşliği oluşturan iki Harkonnen kızkardeşi üzerine odaklanıyor. Dune Prophecy, Brian Herbert ve Kevin J. Anderson tarafından kaleme alınan Sisterhood of Dune romanına dayanıyor.


Dune Prophecy ve The Last of Us'un Yeni Sezon Efsane Dizi - 2

Dizide Emily Watson, Olivia Williams, Travis Fimmel, Jodhi May ve her zaman büyük bir performans sergileyen Mark Strong gibi oyuncular yer alıyor. Fragman, diziyi oldukça büyük bir ölçekte gösteriyor ancak gelmesi için birkaç ay daha beklememiz gerekecek.

Bu arada, yakın zamanda Max'te Dune Part Two'yu izleyebileceksiniz (eğer hala yakınınızdaki bir sinemada gösteriliyorsa, bu etkileyici epik filmi büyük bir ekranda izlemenizi öneririz). Devam filmi, bir sonraki hafta, 21 Mayıs'ta streaming servisine gelecek.


Dune Prophecy ve The Last of Us'un Yeni Sezon Efsane Dizi - 3

Ayrıca, henüz The Last of Us'un ikinci sezonu için bir fragmanın erken olduğu düşünülebilir, ancak WBD ilk resmi görüntüleri yayınladı. Joel (Pedro Pascal) ve Ellie'nin (Bella Ramsey) görüntüleri pek bir şey ifşa etmese de, serinin ikinci oyununun hayranları Joel'ın müthiş saçları arkasında o ışıkları tanıyabilir. The Last of Us, umarız ki 1 Ocak 2025'te HBO ve Max'e geri dönecek.

Bu heyecan verici gelişmeler, streaming dünyasında yeni projelerin ve devam eden dizilerin izleyicileri heyecanlandırmaya devam ettiğini gösteriyor. Max'e gelecek Dune Prophecy ve iyiden iyiye beklenen The Last of Us'un yeni sezonuyla ilgili haberleri takip etmeye devam edeceğiz.Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT