usqvarna'nın Robot Çim Biçme Makineleriyle Doom Keyfi

Doom Artık Bahçe Düzenleyicilerinde | Oyun Haberleri
H usqvarna adlı peyzaj teknolojisi şirketi, Doom'un bazı robot çim biçme makinelerinde çalışacağını duyurdu. Böylece cehennem yaratıklarını biçmek için sıra dışı bir şekilde ot biçerken oyun oynayabileceksiniz. Detaylar ise şöyle Husqvarna'nın Nisan ayından itibaren satışa sunacağı Automower Nera modeli robot çim biçme makinesinde oyunu indirdikten sonra çim biçme makinesinin üzerindeki ekrandan oynayabileceksiniz. Kontrol düğmesini çevirerek Doomguy'ı sağa sola hareket ettirebilir, dokunarak ateş edebilir ve başlat düğmesine basarak ileri hareket sağlayabilirsiniz. Evet, tam olarak Doom. Yapmanız gerekenler bellidir.

Ancak bazı sınırlamalar mevcut. Öncelikle, yazılımı indirmek için 9 Eylül'e kadar kayıt olmanız gerekiyor. Ayrıca, bu özellik ABD sakinleri için sunulmayacak, Husqvarna'nın ABD'de daha fazla robot çim biçme makinesi satma çabalarına rağmen. Son olarak, oyun sadece çim biçme makinesinin ekranında oynanabilecek, yani bahçeniz gerçek bir oyun seviyesine dönüşmeyecek. Yine de, Doom'un kendi yolunda ilerlediğini görmek her zaman güzel.

Oyunu çim biçme makinesi meraklılarına sunma fikri, geçen Aralık ayında İsveç'te düzenlenen DreamHack Winter 2023 oyun etkinliğinde başarılı bir test çalışmasının ardından ortaya çıktı. Bu, Doom'un nereye sızmış olabileceğine dair en son örnek. Oyunu hamilelik testlerinde, fare beyin nöronlarında ve hatta Doom II ve Minecraft gibi diğer oyunların içinde çalışırken görmüştük. En son olarak, Doom'un gerçek bağırsak bakterilerinde çalıştığı, korkunç bir kare hızıyla 600 yıl boyunca sonuca ulaşacağı gözlemlendi.


Slack'ten Gelen Sarsıcı Haber Veri İzni Olmadan Eğitim?

Melih ÖZKAŞ

Apple'ın Yeni iPhone 17 İnce Tasarım ve Fiyat Artışı

Ayşe POLAT

Yeni Oyun Deadlock Valve Muhteşem Tanıtımı Ne Zaman

Melih ÖZKAŞ

OpenAI'da Superalignment Ekibi Dağıldı | Güvenlikte Gerilim

Melih ÖZKAŞ

Microsoft Call of Duty Eklemesi Oyun Dünyasında Devrim!

Melih ÖZKAŞ

Yapay Zeka Devrimi Reddit'te Başlıyor! OpenAI ile Yeni Dönem

Melih ÖZKAŞ

Twitter'ın Yeni Kimliği Elon Musk'ın Etkisiyle X.com

Melih ÖZKAŞ

Kızıl Goncalar Sezon Finali 2. Fragmanı Yayınlandı | Dizi

Hava ÖZKAŞ