Death Stranding Film Oluyor A24 İşbirliğiyle Heyecan Dorukta !

Death Stranding Film Oluyor A24 İşbirliğiyle Heyecan Dorukta
H ideo Kojima'nın etkileyici oyunu Death Stranding'in bir sinema filminin yapımı üzerinde çalışıldığı hakkında bir yıl önce bilgi almıştık. Şimdi Kojima Productions, dikkat çeken bir ortak daha kazandı. Everything Everywhere All At Once ve Uncut Gems gibi filmlerin arkasındaki saygın stüdyo A24, Death Stranding'i canlı aksiyon filmine uyarlamak için yardımcı oluyor.

Daha 16 milyondan fazla kişi Hideo Kojima'nın etkileyici oyununu keşfetti. Death Stranding, kırılmış bir Amerika'yı kapsayan bir felaket sonrası kurye Sam Porter Bridges'ın (Norman Reedus tarafından canlandırılıyor) birleştirme görevini üstleniyor. Bu garip, büyüleyici bir oyun. A24 için belki de en önemlisi, film için derinden sinematik bir etkiye sahip olmasıdır.

Basın bültenine göre uyarlamada "ölüm ve hayat arasındaki çizgileri bulanıklaştıran ve çöküşün eşiğindeki bir dünyaya kabus gibi yaratıklar getiren 'Death Stranding' adlı apokaliptik olayın etrafındaki gizemlere inecek". Ancak filmi doğrudan oyunun olaylarını takip etmesini beklemeyin.

Kojima, A24'ün bazı çalışmalarından ilham aldığını iddia eden, "Orada birçok 'oyun uyarlaması film' var ama bizim yarattığımız şey sadece oyunun doğrudan çevirisi değil" dedi. "Amaç, izleyicimizin sadece oyun hayranları olmayacağı, filmimizin sinemayı seven herkes için olacak olmasıdır. Daha önce hiç görülmemiş bir Death Stranding evreni yaratıyoruz, sadece film ortamıyla başarılabilir, doğacak."

Kojima başka bir hayatta film yönetmeni olmuş ünlü bir film tutkunu. Bu sefer yönetmen koltuğuna oturacak kadar zamanı olmayabilir, çünkü Kojima Productions'ın elinde çalışmaları devam eden iki oyun var bir Death Stranding devamı ve OD adı verilen yeni bir proje. Yine de, A24'ün Death Stranding filmi için ilgi çekici olacak pek çok tanınmış işbirlikçisi bulunuyor. Bu kaynak materyaliyle neler yapabileceklerini merak ediyorum belki Ari Aster, Robert Eggers, Sofia Coppola veya Alex Garland.
 

Bizce bu kargoculuk oyunu güzel kurgulanırsa kesinlikle güzel bir film ortaya çıkacaktır. Daha fazla oyun, bilim, teknoloji haberleri için bizi takip etmeyi unutmayın.


Zihinsel Becerilerinizi Geliştiren Puzzle Oyunları

Fatma ÖZTÜRK

iOS 18 Sızıntıları Emoji Harikaları ve Özelleştirme Patlaması!

Melih ÖZKAŞ

ICQ Veda Tarihi İnternet Dünyasında Bir Efsanenin Sonu

Melih ÖZKAŞ

Nintendo Switch'te Resident Evil 6'nın Beklenmedik Başarısı

Melih ÖZKAŞ

Grok 3.0 Yapay Zeka Teknolojilerinde Yeni Bir Çığır

Melih ÖZKAŞ

Görsel Efektin Tenisle Buluştuğu Challengers Filminden Sahneler

Melih ÖZKAŞ

Efsanevi Wrecked Sezonu Fortnite'ın Post Apokaliptik

Adem YALÇIN

Kabosu Mirası Dogecoin ve Memecoin'ler Üzerinde Derin Etki

Ayşe POLAT